Wszyscy chcemy spotkać naprawdę kochaną i oddaną osobę, która nie odejdzie, nie oszuka, nie zamieni nas na nikogo ani na nic. Astrolodzy rozróżniają wśród znaków zodiaku tych, którzy pozostają wierni swoim drugim połówkom do końca swoich dni. Oczywiście, aby dopełnić obraz, musisz przestudiować relacje i konstelację zodiaku partnera oraz pełny horoskop każdej osoby. Ale to w tych trzech znakach są cechy, które bezpośrednio mówią, że nie zamienią Cię na innych, a będą lojalni wobec swoich partnerów.

Najwierniejsze znaki zodiaku

Koziorożec

Zajmuje pierwsze miejsce w naszym rankingu. Poważny, stabilny, odpowiedzialny. Koziorożec nie ma skłonności do krótkotrwałych romansów. Interesuje go tylko długotrwały związek. Koziorożec może pozostać sam przez bardzo długi czas, ale nie ma z tym absolutnie żadnego problemu. Uwielbia samotność i jest to dla niego dobre. Traktuje jako czas, aby pomyśleć, uporządkować myśli, zrelaksować się, zaplanować swoje życie z wyprzedzeniem. Koziorożec dość skrupulatnie podchodzi do wyboru drugiej połowy. Selektywny, wymagający, stawia wysoką poprzeczkę przy wyborze partnera. Jeśli Koziorożec już dokonał wyboru, oznacza to, że jest to poważna decyzja, a zatem przedstawiciel tego znaku zodiaku na pewno nie zdradzi.

Dla Koziorożca życie na dwóch frontach, zdradzanie partnera jest niskie i nieciekawe. Na zewnątrz jest zimny, obojętny, nie jest romantykiem, ale wie, jak kochać szczerze i czysto. Nie namówisz go do zdrady, jeśli jest już w związku. Nawet jeśli związek się rozpada, Koziorożec nie będzie szukał zastępstwa dla swojej ukochanej. Przetrwa, przeżyje, a w skrajnych przypadkach po prostu rozstanie się z drugą połową, ale nie zmieni, jak mówią, „siekierki na kijek”.

Panna

Innym naturalnie wiernym znakiem zodiaku jest Panna. Przedstawiciele spod tego znaku są również bardzo odpowiedzialni i mogą długo szukać właściwej osoby, godnej najwyższych uczuć. Wśród Panien jest wielu samotnych i niezamężnych. Nawet w obecności wielbicieli Panna pozostaje samotna, nie interesuje się krótkimi związkami, krótkotrwałymi romansami. Oczywiście krótkotrwały związek nie odstrasza Panny, ale są one dla niej nudne i bez znaczenia. Komunikując się z przedstawicielami płci przeciwnej, Panna powoli obniża poprzeczkę dla swojego ideału i związuje swój los z osobą, która zawsze była obok. Znak odpowiedzialny, z dużym poczuciem obowiązku, opiekuńczy, lojalny, uczciwy.

Jeśli Panna nagle spotka na drodze obiekt uwielbienia, a on jest w związku, to mimo wszystko ten znak nie doprowadzi do zdrady. Panna najpierw spojrzy w swoją duszę, a potem zacznie poszukiwać w swoim partnerze, próbując znaleźć w nim cechy afektu i miłości. Jeśli związek nie przetrwa, Panna po prostu woli go zakończyć, a potem pomyśleć o relacjach z kimś innym.

Rak

Przedstawiciele tego znaku zodiaku są bardzo rodzinni i zajęli trzecie miejsce w tym rankingu tylko z tego powodu, że jeśli nie będą czuć miłości w związku, troski i przejawów uczuć, to jeśli nie zdradzą, to zaczną myśleć o tym i rozglądać się wokół. Jeśli życie rodzinne jest w porządku, to oszustwo i zdrada dla Raka były by prawdziwym wstydem i zagrożeniem dla związku. W żaden sposób na to nie pozwoli.

Główne zdjęcie: google.com