Koty są zazwyczaj zwierzętami nieufnymi lub potrzebującymi trochę czasu żeby zaufać nowym właścicielom lub obcym ludziom. Nie dotyczy to jednakże kotka Pinota, który bardzo chętnie poznał tą rodzinę. Ta historia jest bardzo zaskakująca oraz urocza.

Pewnego dnia pewien mężczyzna wyszedł na spacer ze swoim psem oraz żoną i spotkał po drodze malutkiego kotka. Kotek był wyraźnie bardzo odważny i postanowił spacerować za nimi oraz ich psem. Na nagraniu widać jak kotek uroczo przyspiesza, żeby nie zgubić nowych towarzyszy, którzy szli znacznie szybciej niż on. Zapytana w wywiadzie Leslie Nienaber powiedziała, że mieszka ona wraz z mężem w Cleveland gdzie niestety znajduje się bardzo dużo kotków, które nie mają domu. Mają oni psa rasy basset z którym wyszli oni z mężem któregoś dnia na spacer i okazało się, że ten kotek bardzo pragnie ich uwagi, że postanowili przygarnąć go i dać mu nowy dom.

foto: podaj.to

Pinot był bardzo mały i bez problemu mógł zmieścić się w dłoni. Kotek szybko odnalazł się w nowym domu a dodatkowo zaprzyjaźnił się z psem swoich nowych właścicieli.

Obejrzyjcie filmik, na którym widać jak bardzo Pinot był zdeterminowany żeby znaleźć nową rodzinę:

Source: youtube.com

Główne zdjęcie: podaj.to