Nicky Hill to niezwykle utalentowana i kreatywna 27-letnia Brytyjka, która znana jest nie tylko w swojej ojczyźnie, ale także w wielu innych krajach. Ma wyjątkowy talent do wykorzystywania makijażu do prezentowania zdumiewających transformacji, zawrotnych iluzji optycznych i szerokiej gamy stylizacji.

foto: lemurov.net

foto: lemurov.net

Nicky zajmuje się makijażem od siedmiu lat i jest prawdziwym samoukiem. Hill trenowała na własnej twarzy, metodą prób i błędów. Przyznaje, że jej droga artystyczna była długa i żmudna. Choć kreatywność zawsze pociągała Nicky, początkowo nie rozumiała, jak można się realizować w tworzeniu makijażu.

foto: lemurov.net

foto: lemurov.net

Jednak stopniowo Nicky zaczęła wprowadzać do swojego makijażu kreatywność. Nakładanie makijażu zamieniło się w tworzenie niesamowitych arcydzieł. Dziś Hill nie tylko potrafi przeistoczyć się w dowolną osobę (z tego powodu nazywana jest czasem „profesjonalnym wilkołakiem”), ale potrafi również tworzyć oszałamiające iluzje optyczne.

foto: lemurov.net

foto: lemurov.net

Po raz pierwszy jedna z prac Nicky trafiła do Internetu i obiegła cały świat kilka lat temu, ale wtedy dziewczyna nie mogła potwierdzić swojego autorstwa, ponieważ nie potrafiła umieścić znaku wodnego.

foto: lemurov.net

foto: lemurov.net

To zdezorientowało Hill i na jakiś czas spowodowało, że wzięła sobie przerwę. Ale potem przyjaciele przekonali dziewczynę, że może tworzyć i realizować się w ten sposób. Nicky posłuchała najbliższych jej osób i zaczęła działać. Wiele swoich prac pokazuje swojemu partnerowi Adamowi, który zawsze jest szczery i obiektywny.

foto: lemurov.net

foto: lemurov.net

Dziś Nicky ma około 12000 subskrybentów w mediach społecznościowych. W czasie lockdownu spowodowanego pandemią koronawirusa, doskonaliła swoje umiejętności i szlifowała talent. Na razie pokazuje swoje prace w Internecie, ale po zniesieniu ograniczeń planuje wcielić się w jedną z gwiazd i w ten sposób chodzić po ulicach.

Główne zdjęcie: lemurov.net