Bałaganiarzy nie dbają o porządek i nie uważają tego za problem. Są zbyt leniwi, aby poświęcić czas na sprzątanie i wynoszenie śmieci.

W tym rankingu dowiesz się, osób spod jakich znaków zodiaku można nazwać bałaganiarzami.

1 miejsce – Bliźnięta

Ma dziwne podejście do czystości i nie zauważa brudu wokół siebie. Nie zamierza poświęcać czasu na sprzątanie i znajduje ciekawsze rzeczy do robienia.

Nie rozumie, po co myć podłogę i odkurzać, skoro można po prostu zignorować kurz. Nie zmywa naczyń i tylko zastępuje brudne szklanki czystymi. Nie zawraca sobie głowy prasowaniem rzeczy i rozrzuca je po pokoju.

Czystość w jego mieszkaniu to rzadkość. Jest tylko jeden przypadek: kiedy członki rodziny sprzątają.

2 miejsce – Strzelec

Rzadko wraca do domu. Jego dzień jest zajęty co do minuty. Jeśli osoba spod tego znaku nie jest w pracy, to podróżuje, chodzi na spacery, spotyka się z przyjaciółmi i zajmuje się ulubionymi zajęciami. Wraca do swojego mieszkania, aby się przespać i wziąć prysznic.

Wszystko robi w pośpiechu, w biegu, starając się jak najszybciej skończyć, by uciec ku nowym przygodom. Oczywiście, żadne sprzątanie w domu nie wchodzi w rachubę. To szczęście, jeśli dom nie zamieni się w wielkie wysypisko śmieci.

3 miejsce – Lew

Jego dom jest miejscem odpoczynku. Nie ma innej opcji. Może podziwiać swoje odbicie w lustrze, wylegiwać się na kanapie i spędzać czas przy komputerze. Nie będzie też myślał o odkurzaniu czy czyszczeniu mebli.

Uważa, że nie jest stworzony do sprzątania. Chętnie zleci sprzątanie specjalnej firmie sprzątającej, ale nie widzi takiej potrzeby. Nie przeszkadza mu brud i chaos wokół niego.

4 miejsce – Wodnik

Porządek to najnudniejsze słowo na świecie. Co może być lepszego niż chaos! Kiedy innych przerażają góry śmieci, osoba spod tego znaku inspiruje się i tworzy niesamowite arcydzieła. Jego dom to prawdziwy magazyn.

Można tu znaleźć wszystko, od antyków po zwykłe rupiecie. Wodnik przechodzi cicho nad stertą brudnych ubrań na podłodze i zapomina umyć naczynia.

5 miejsce – Koziorożec

Zbyt zajęty problemami w pracy, by zwracać uwagę na brud w domu. Nie śpieszy się by posprzątać i poświęca czas na załatwianie spraw związanych z pracą nawet w weekendy.

Aby nie obciążać się obowiązkami domowymi, kupi automatyczny odkurzacz i zmywarkę.

Zatrudni asystentkę do sprzątania, aby utrzymywała porządek. Uważa, że skoro można kupić czystość i komfort, to dlaczego nie skorzystać z okazji.

Główne zdjęcie: google.com