Niesamowity kot brytyjski krótkowłosy mieszka w Londynie, w Wielkiej Brytanii. Właścicielką kota jest dziennikarka Kelly-Lee Cooper, która co jakiś czas fotografuje swojego kota i zamieszcza zdjęcia w Internecie. Zdjęcia z jej futrzanym przyjacielem stają się coraz bardziej popularne, ponieważ rudowłosy szczeniak zachowuje się jak hollywoodzki aktor.

foto: lemurov.net

Pewnego dnia Kelly przez przypadek rozsypała karmę swojego kota. Na tych zdjęciach właścicielka postanowiła uchwycić konsekwencje, ale jednocześnie uchwyciła niesamowitą reakcję zwierzaka.

foto: lemurov.net

Wyraźnie widać kolejność emocji odczuwanych przez kota. Najpierw jest zdziwiony, potem zaczyna panikować będąc w oszołomieniu, a na końcu ze smutkiem opuszcza mordkę.

foto: lemurov.net

Dziewczyna zamieściła zdjęcia na swoich mediach społecznościowych, gdzie od razu zyskały popularność. Kilkaset tysięcy użytkowników zachwyciło się mimiką i emocjonalnością zwierzęcia.

Najśmieszniejsze jest to, że kot nie długo się smucił i dość szybko się zrehabilitował. Prawie natychmiast po tym, jak właścicielka odłożyła aparat, futrzany aktor zaczął „pozbywać się” rozrzuconego jedzenia. Według Kelly, kot zjadł tyle, ile mógł, dopóki dziewczyna nie posprzątała.

Główne zdjęcie: lemurov.net