Astrologowie radzą, aby zaopatrzyć się w talizman, który pomoże Ci w przyszłym roku

Niektórzy ludzie wierzą w talizmany, inni nie. Jednak każdy z nas ma jakąś biżuterię lub przedmiot, do którego przywiązuje szczególne znaczenie. Czasami nie potrafimy tego wyjaśnić, ale wierzymy, że to mamy i nam pomaga. Astrologowie mają swoje własne zdanie na temat talizmanów. Na przyszły 2022 rok wybrali dla każdego znaku zodiaku swój własny talizman.

Talizmany są wsparciem energetycznym. Nadchodzący rok jest rokiem wodnego tygrysa, który będzie miał swoją własną moc i będzie oddziaływał na każdego z nas swoim szczególnym stosunkiem do człowieka. Należy ostrzec: gospodarz roku nie będzie miły dla wszystkich. Dla osób urodzonych w roku Małpy i Węża Tygrys przyniesie pewnego rodzaju napięcie. Ta kombinacja jest astrologicznie określana jako „kara ognia”. Jeśli połączy się te zwierzęta ze sobą, w życiu może dojść do bardzo nieprzyjemnych wydarzeń. Ale Tygrys ma też swojego ulubieńca - świnkę. Aby ograniczyć tę karę, polecam każdemu posiadanie w domu figurki świnki.

Znaki Ognia

Baran dobrze zrobi, jeśli w tym roku będzie miał dwie rzeczy. Jest to piramida, która pomoże mu zachować równowagę w życiu, ponieważ ten rok zapowiada się na bardzo aktywny. Drugą rzeczą jest klucz. W dowolnym znaczeniu. Może to być breloczek do kluczy, element biżuterii. To będzie talizman i Baran będzie mógł w ten sposób otworzyć dowolne drzwi.

Lwy odniosą w tym roku duży sukces finansowy. Sprzyjają im gwiazdy. Aby tak się rzeczywiście stało, najprostszym zaleceniem jest noszenie przy sobie symbolu pieniądza. To może być znak dolara albo banknot na szczęście.

Strzelce podwajają w tym roku swoją energię ognia. Bardzo dobrze zrobi im noszenie talizmanu słonecznego. Może to być brelok, obrazek, figurka.

Znaki Ziemi

Pannom w szczególności pomoże w tym roku smok. Siła, nieustraszoność, moc - smok jest jednym z najpotężniejszych zwierząt we wschodniej astrologii i będzie chronił Pannę.

Osobom spod znaku Byk i Koziorożec w 2022 roku będzie bardzo pomagać figurka anioła. Mała figurka, może symbol, ale powinien być jakiś energetyczny związek z tym przedmiotem, który będzie pomagał.

Znaki Powietrza

Osobom spod znaku Waga zaleca się dodawanie do siebie energii słonecznej. Może to być dowolny talizman słoneczny. Wodniki potrzebują półksiężyca lub księżyca do pełnej manifestacji jako znaku odrodzenia. Ten rok da im wiele możliwości. Bliźnięta, jako osoby nastawione na wielkie osiągnięcia w 2022 roku, mogą nosić oba te symbole - zharmonizują one energię w ich przestrzeni, lepiej jeśli będą w tandemie.

Znaki Wody

Mamy planetę szczęścia i radości, Jowisza, która przechodzi do znaku Ryb i oczywiście będzie sprzyjać wszystkim przedstawicielom tego elementu. Przede wszystkim będzie to miało wpływ na sferę miłości i relacji z płcią przeciwną. Dla Raka i Ryb wystarczy nosić symbole serc. To wzmocni sojusze i przyciągnie właściwą energię do ich życia. Skorpionom dobrze zrobi noszenie złotej biżuterii. To z jednej strony zwiększy energię miłości w ich życiu, a z drugiej strony pomoże im odnieść sukces.

Gwiazdy są gwiazdami, ale jeśli już masz swój talizman, lub masz tajemnicę, niech to zawsze będzie Twoim obrońcą, przewodnikiem do najlepszych i największych sukcesów w Twoim życiu.

Główne zdjęcie: tvc.ru