Nasze myśli są sygnałami, które nieustannie wysyłamy do Wszechświata. Wszechświat odpowiada na każdy z nich, tzn. spełnia wszystkie nasze prośby...

Nasze myśli są sygnałami, które nieustannie wysyłamy do Wszechświata. Odpowiada na każdy z nich, tj. spełnia wszystkie nasze prośby. Ale, niestety, czyni to w sposób dosłowny. Kiedy myślimy o rzeczach, których się boimy i których chcemy uniknąć - o chorobie, ubóstwie, niewierności, rozczarowaniu - w końcu to otrzymujemy.

Nie można marzyć o szczęściu i jednocześnie myśleć: „Życie nie jest dobre: nie ma pieniędzy, nie ma zdrowia, nie ma miłości...”. Wszechświat reaguje na taką postawę z uczynnością dżina w magicznej lampie. „Cóż, - odpowiada. - Jak sobie życzysz. Naprawdę nie masz nic z tego. I nie będziesz miał.” Negatywna prośba powraca jako podwójnie negatywna. Przecież energia naszych myśli może uszczęśliwić każdego.

Najważniejsza zasada

OSOBA PRZEPEŁNIONA MIŁOŚCIĄ PRZYCIĄGA MIŁOŚĆ INNYCH

Jest to jedno z głównych założeń prawa przyciągania. Podobne przyciąga podobne. Wszyscy ludzie, wydarzenia i rzeczy w naszym życiu nie są przypadkowe. Dobrowolnie lub mimowolnie otaczamy się nimi. Szczęśliwa osoba żyje o wiele dłużej i rzadziej choruje.

Naukowcy udowodnili, że wszystkie procesy zachodzące w organizmie są pod kontrolą centralnego układu nerwowego, co tworzy scenariusz zmian związanych z wiekiem. Odzwierciedla to nasze wyobrażenia o życiu, tradycje i oczekiwania. Na przykład, jeśli wierzysz, że po 40-tce to już wiek na starzenie się, przynoszący ze sobą pasmo chorób, rozczarowań i niepowodzeń, to tak właśnie się stanie. Po czterdziestym roku życia taka osoba będzie aktywnie się starzeć i chorować. Natomiast osoba w tym samym wieku nie straci zdrowia, energii i radości życia aż do późnej starości, po prostu dlatego, że wierzy, iż życiem można się cieszyć w każdym wieku.

10 złotych zasad przyciągania miłości

1. Zawsze budź się z uśmiechem na twarzy. Pomyśl o tym, że czeka na Ciebie bardzo dobry dzień. Naucz się cieszyć każdą małą rzeczą i pozytywne emocje będą wypierać całą niepotrzebną negatywną energię w twoim życiu.

2. Otaczaj się tylko pozytywnymi ludźmi.

3. Naucz się być interesującym dla siebie. Nieustannie się rozwijaj, staraj się codziennie uczyć czegoś nowego, pamiętaj: osoba, która nie jest sobą znudzona, zawsze wzbudza zainteresowanie innych ludzi.

4. Rób tylko rzeczy, które przynoszą ci radość, miłość i szczęście. Oczywiście, są rzeczy, których nie da się uniknąć i ludzie, z którymi trzeba się zmierzyć. W takim przypadku postaraj się znaleźć w nich to, co najlepsze, i odtąd odwołuj się tylko do tych pozytywnych aspektów. Bardzo szybko zauważysz, jak zmieni się Twój nastrój, poprawią się relacje z innymi i poczujesz się lekko i komfortowo.

5. Nigdy nie wątp we własną wyjątkowość. Każda osoba jest wyjątkowa i zasługuje na miłość. Nie krytykuj i nie karć siebie. Bądź dumny z siebie, kochaj swój własny wizerunek, a zauważysz pozytywne zmiany zachodzące w Tobie.

6. Nie trać swojej wewnętrznej harmonii. Jeśli czujesz, że ogarnia cię strach, nienawiść lub irytacja, spróbuj szybko przestawić się na pozytywny aspekt: miłe i przyjemne wspomnienia, obraz ukochanej osoby, marzenia. W ten sposób można uchronić się przed nieprzyjemnościami, które nieodmiennie przyciągane są przez negatywne emocje.

7. Zbierz stare zdjęcia byłych ukochanych osób, których wspomnienia sprawiają ci ból. Włóż je do pudełka, przewiąż czerwoną wstążką i schowaj w szafie na wysokiej półce. Eksperci feng shui twierdzą, że w ten sposób możesz położyć kres poprzednim związkom i otworzyć się na nowe uczucia.

8. Marz o miłości. Kolorowo, aż do najmniejszego szczegółu, narysuj w swojej wyobraźni obrazy szczęścia. Wyobraź sobie osobę, którą chciałbyś mieć u swego boku. Odtwarzaj w myślach całe sceny, w których ukochana osoba zachowałaby się dokładnie tak, jak chcesz. Twoja prośba na pewno zostanie wysłuchana.

9. Na ładnej kartce papieru opisz szczegółowo mężczyznę, którego chciałabyś spotkać. Postaraj się opisać każdą możliwą jego cechę: wygląd, charakter, sposób mówienia, ubiór. Odpowiedz na pytania - jaką ma pracę, ile zarabia, jakich ma przyjaciół, nawyki, hobby, cechy. Czy jest on zdolny do współczucia, lojalności, czy ma poczucie humoru, takt, czy jest zdolny do szalonych rzeczy. Im dokładniej opiszesz swojego przyszłego ukochanego, tym dokładniej zostanie zrealizowane Twoje „zamówienie”.

10. Stwórz mapę życzeń. Jeśli miłość jest dla Ciebie bardzo ważna, umieść swoje zdjęcie w centrum dużego plakatu obok portretu mężczyzny, którego wygląd Ci się podoba. Przyklej obok wszystkie atrybuty szczęścia. Znajdź obraz domu, który chciałabyś mieć, dzieci, pieniędzy, samochodu, ekscytujących podróży. Powieś mapę w widocznym miejscu, częściej na nią patrz i marz o niej. Wizualizacja jest jednym z najpotężniejszych sposobów na to, aby fantazji stały się rzeczywistością.

3 najważniejsze zasady „nigdy”

1. Nigdy nie chowaj starych urazów, zwłaszcza wobec byłych kochanków. Podświadomie, urazy blokują sposobności dla pozytywnej zmiany w twoim życiu.

2. Nigdy nie mów sobie: Nigdy mi się to nie uda. Wiara w sukces jest kluczem do samego sukcesu.

3 Nigdy nie czyń z poszukiwania miłości celu samego w sobie. Prawdziwe uczucie przychodzi naturalnie i harmonijnie.

Główne zdjęcie: lamp.im