Są ludzie, którzy nie zachowują się głupio, ale lekkomyślnie.

Zwykle ta cecha idzie w parze z poczuciem humoru, spontanicznością, światopoglądem zrozumiałym tylko dla Ciebie.

Można opowiadać o tym przez długi czas. A gwiazdy twierdzą że ktoś, kto jest w stanie odnieść sukces, potrafi wydostać zmarłego z grobu.

Niekwestionowanym liderem na tej liście są Bliźnięta.

Są spontaniczne i szalone. Nie wiedzą, co ich czeka za minutę i czego mogą się po sobie spodziewać. Weseli ludzi i żartownisi, którzy są zdolni do niezwykłych czynów. Oskarżone o szaleństwo traktują jako komplement.

Ich zdaniem tacy powinni być wszyscy, nie nudni i standardowi. Jednak Bliźnięta nie są złośliwe w swoich żartach, nie powinieneś więc ich się obawiać.

Lwy z natury nie są pozbawione „króla w głowach”. Wręcz przeciwnie, mają go.

Muszą zawsze i wszędzie gromadzić wokół siebie tłum wielbicieli. Jeśli będą musieli zatańczyć striptiz, zrobią to bez większego wahania.

Lwy są królami we wszystkich aspektach życia i aby osiągnąć swój cel są zdolne do różnych ekstrawagancji. Najważniejsze dla nich jest to, że o ich wyczynach powinna się dowiedzieć jak największa liczba osób.

Nie uznają miary w niczym zawsze próbują przesadzać, dotyczy to również alkoholu. Jeśli widzisz osobę śpiącą z twarzą w sałatce, to istnieje 90% szansy, że jest to Lew.

Panny to także szalone przedstawicielki zodiaku.

Ale inaczej niż inni. Są bardzo mądre i rozsądne. Obsesyjne na punkcie pracy (jeśli ją kochają) co jest pierwsza oznaka abnormalności, choć nie jest to widoczne z zewnątrz.

Ich działania spowodowane czymś w rodzaju maniakalnego impulsu. Panny lubią udzielać rad, nawet jeśli nie są o to pytane. Jeśli ktoś przedstawi im kontrargumenty, z maniakalną wytrwałością udowodnią swój punkt widzenia. Zawsze mają rację.

Koziorożce to odpowiedzialni pracownicy i karierowicze.

Jest to dobrą cechą, pozostawienie na kierowniczych stanowiskach. Uciekaj gdzie pieprz rośnie. Zamieniają się w szalonych tyranów, a ich podwładni będą ponosić konsekwencje.

Wszelkie działania, które nie mają nic wspólnego z ich światopoglądem i polityką, zostaną natychmiast zatrzymane. Nie tylko będą karane, ale absolutnie stłumione. Ich otoczenie będzie w pełni przez nie kontrolowane. W domu sytuacja wygląda podobnie.

Jeśli Koziorożec zostanie głową rodziny to partner jest całkowicie od niego zależny. Małżonek musi o tym ciągle pamiętać

Strzelec jest całkowicie nielogiczny dla otoczenia.

Z zewnątrz wygląda, że jest naprawdę szalony, ponieważ wiele jego działań jest niewytłumaczalnych i wygląda to na kaprys. W ogóle nie wie, jak kontrolować siebie i swoją osobowość.

To „ideologiczny” znak zodiaku, który jeżeli znajdzie cel, będzie do niego parł, bez względu na konsekwencje. Każda idea, która przychodzi do głowy Strzelca, wymaga pilnej realizacji, a on, kierując się nią, jest zdolny do działań spontanicznych.

Główne zdjęcie: google.com