Tessa, Bruno, Cooper i Mia są prawdopodobnie najszczęśliwszymi zwierzętami na świecie, ponieważ ich właściciel zbudował im wspaniały plac zabaw, o jakim można tylko pomarzyć.

Cztery psy mieszkają ze swoim właścicielem Aaronem Franksem w małym domu w Pensylwanii. Franks, mimo że nie miał żadnego doświadczenia budowlanego, był w stanie samodzielnie zrobić na podwórku niesamowity projekt budowlany, a wszystko to dla dobra swoich czworonożnych przyjaciół.

foto: goodhouse.ru

Kilka lat temu Franks zaczął przekształcać swoje podwórko w trzypiętrowy domek zabaw w stylu pirackim z basenem, oświetleniem oraz miejscem do gier i wypoczynku. Na początku Aaron nie wiedział, jak to wszystko się skończy, ale po prostu zabrał się do budowy.

„Pracowałem nad tym powoli, czasami mocując tylko kilka desek miesięcznie. Za każdym razem, gdy miałem kilka dodatkowych dolarów, przeznaczałem je na budowę” - mówi Franks. Ostateczna wersja trzypiętrowego domku do zabawy miała wszystko, czego pies mógłby zapragnąć.

foto: goodhouse.ru

„Na ostatnim piętrze znajduje się pokład. Stamtąd psy schodzą na pierwsze piętro, gdzie mogą się położyć i patrzeć przez okna. Wewnątrz znajdują się schody, które prowadzą na niższe piętro. Jest tam dostęp do basenu i pokoju” - mówi Franks. Przy basenie znajduje się jeszcze jedno przytulne miejsce dla psów, gdzie mogą usiąść i odpocząć. Kiedy zwierzętom znudzi się pływanie i leniuchowanie, wybierają się na huśtawki linowe.

foto: goodhouse.ru

Oczywiście, ciężka praca Aarona nie poszła na marne. „Wszystko im się podoba. Dwa stare psy przeważnie odpoczywają i nic nie robią. Teraz mają w swoim życiu coś nowego i interesującego. Dla dwóch młodszych psów jest to coś w rodzaju pokoju zabaw. Schodzą na dół, skaczą i dobrze się bawią. To jest wspaniałe” - mówi Franks. Kiedy zapada noc, zapalają się światła.

Jego budowa zajęła dużo czasu i wysiłku, ale było warto, aby psy były szczęśliwe.

foto: goodhouse.ru

„Codziennie je karmię i wyprowadzam na spacer. Uczę ich sztuczek i w ogóle, ale czułem, że to nie wystarcza. Czułem, że budowa placu zabaw pomoże mi wyrazić moją miłość” - mówi Franks. Tessa, Bruno, Cooper i Mia wyraźnie to docenili.

Główne zdjęcie: goodhouse.ru