Pies o imieniu Rusty został bezdomny i bez dachu nad głową. Osierocony, pozbawiony wszystkiego... Musiał szukać pożywienia, zanim trafił do schroniska w Deming w Nowym Meksyku.

Jak wielu mieszkańców, był tam przez pewien czas. Rusty nie był głodny, miał zabawki i zawsze można było bawić się z czworonożnymi przyjaciółmi. Był jednak bardzo smutny bez swojego pana i bez domu, choć nie zawsze to pokazywał.

foto: domuspexa.ru

W tym czasie w Deming mieszkała pewna dziewczyna. Tak się złożyło, że miała zły okres w życiu i przeżywała trudne chwile. Najwyraźniej, aby się rozweselić i uśmierzyć cierpienia, postanowiła wziąć psa ze schroniska. Rusty okazał się być psem, który zdobył jej serce.

foto: domuspexa.ru

Zwierzę miało za zadanie zrobić wszystko, co w jego mocy, aby przynieść szczęście swojej pani. Świetnie sobie z tym poradził! Wspaniały Rusty naprawdę pomógł dziewczynie, pomagając jej uwolnić się od smutku. Właścicielka wyznaje, że zmienił jej życie na lepsze!

Właścicielka miała już jednak psa, ale zwierzak dobrze się z nim zaprzyjaźnił. Razem bawią się i biegają, pluskają się w stawach i podróżują. Rusty uwielbia jazdę samochodem i zawsze siada na przednim siedzeniu, aby oglądać widoki z okna samochodu.

Do tego w uroczy sposób prosi o smakołyki. Właścicielka opowiada, że czasami robi takie miny, że nie można mu niczego odmówić. Przy takich okazjach Rusty zwykle błaga o jedzenie i wtedy dostaje jeszcze smakołyk!

foto: domuspexa.ru

Niedawno pojawiła się mała kudłata sunia, która jest teraz także sąsiadką Rustiego. Uroczy pies zaprzyjaźnił się z nią, a czworonożni przyjaciele nie nudzą się, wymyślając dla siebie zabawne gry i zajęcia!

foto: domuspexa.ru

Cóż, Rusty jest naprawdę szczęśliwy, że ma dom, a samotność i schronisko już w przeszłości!

Główne zdjęcie: domuspexa.ru