Czy wiesz, że znak zodiaku może mieć wpływ na atrakcyjność i seksapil kobiet? Jak się okazuje, kobiety spod kilku wybranych znaków fascynują mężczyzn w szczególny sposób. Oto pięć najbardziej pociągających znaków zodiaku.

1) Baran

Kobieta baran to prawdziwy ogień, wypełniona pasją i temperaturą przyprawia facetów o zawrót głowy. Zawsze wygląda ponętnie, a wręcz oszałamia prezentując się w czerwieni i odpowiednio wysokich szpilkach. Jest pewna siebie i świadoma swojej urody, jak i wrażenia, jakie wywołuje na przedstawicielach płci przeciwnej.

2) Waga

Kobieta waga to przeciwieństwo barana. Jest subtelna, spokojna, urzeka pięknem spojrzenia i sposobem bycia. Pani waga jest zawsze wyciszona i kulturalna, czym dodaje odwagi nawet nieśmiałym mężczyznom, u których budzi instynkty opiekuńcze i obronne. Każdy z panów chce być rycerzem delikatnej pani spod znaku wagi.

3) Byk

Kobieta byk to styl, szyk i nieskazitelny wygląd. Panie spod tego znaku nie znoszą tandety – biżuteria, odzież, obuwie, kosmetyki – wszystko ma być wysokiej jakości. Pań spod tego znaku zodiaku nie ima się błoto, deszcz nie burzy im fryzury ani nie niszczy prezencji. Dla panów są jak piękne uzupełnienie, dodają im pewności siebie i wzbudzają szacunek rywali. Większość mężczyzn na wysokich stanowiskach lubi chwalić się swoim klejnotem, a pani-byk świetnie sprawdza się w tej roli.

4) Skorpion

Kobieta spod tego znaku zodiaku pociąga panów swoją tajemniczością i seksapilem. Niewielu potrafi oprzeć się wabiącym uśmiechem i spojrzeniami oraz kuszącym ruchami kobietom spod tego znaku zodiaku. Kontakt z panią skorpion budzi w mężczyznach marzenia o randce w sypialni, a jeśli już do niej dojdzie, mężczyźni są zazwyczaj zachwyceni temperamentem jak i umiejętnościami kobiety – skorpiona.

5) Wodnik

Kobieta wodnik to inteligencja i oryginalność w sposobie życia i zainteresowaniach. Kobieta – zagadka, przy której praktycznie żaden pan nie może poczuć się znudzony. Jest niecodzienna i nietuzinkowa, wciąż zaskakuje partnera pomysłami i sposobem bycia. Panowie wciąż muszą zdobywać uwagę pani Wodnik na nowo i na nowo, ale taka zabawa w kotka i myszkę również im sprawia niesamowitą przyjemność.