Niektórzy przedstawiciele zodiakalnego kręgu nieświadomie stają się więźniami swoich pragnień. Ze względu na to, że data urodzenia człowieka odpowiada za jego charakter i zachowanie, trudno jest mu pozostać wiernym.

Przynależność do konkretnej konstelacji jest odpowiedzialna nawet za życie prywatne. Każdy znak zodiaku ma swoje własne zdanie na temat wierności i zdrady. Kompatybilność znaków nie tylko pomoże Ci wybrać najbardziej odpowiedniego partnera życiowego, ale także zdobyć jego serce na zawsze. Ludzie, którzy są sobą zauroczeni, nie będą zdradzać, oczywiście z wyjątkiem najbardziej niewiernych znaków zodiaku.

Szóste miejsce

Strzelec znajduje się na szóstym miejscu wśród najbardziej niewiernych. Ze względu na swoją naturalną atrakcyjność i ognisty temperament przedstawiciele spod tego znaku zodiaku często stają się obiektem uwielbienia ludzi. Bardzo im się to podoba. Tak bardzo, że czasami Strzelec, który jest w związku, ulega przejawom zainteresowania drugiej osoby i wpada w wir uczuć, próbując doświadczyć wszystkiego, jakby to był pierwszy raz. I nie zdziw się, jeśli Strzelec oskarży cię o niewierność wobec niego, ponieważ być może pozwoliłeś na to, że uczucia już nie są takie same. Ten znak zodiaku potrzebuje, aby pokazać z miłością, uwagą i troską, że nie ma potrzeby szukać ideału - już dawno został znaleziony.

Piąte miejsce

Piąte miejsce przypada osobom spod znaku Waga, które tak bardzo potrzebują harmonii, że wszelkie problemy w związku mogą zmusić je do szukania szczęścia gdzie indziej. Według horoskopu jest to jeden z najbardziej urażonych i samolubnych znaków zodiaku, który nie może znieść, gdy uwaga partnera nie jest przeznaczona wyłącznie dla nich. Czekanie na to, że się pogodzą, jest bezużyteczne. Najprawdopodobniej Waga będzie pierwszą, która zdecyduje się na to by zakończyć związek, w którym zapanował chaos, zamiast próbować cokolwiek naprawiać.

Czwarte miejsce

Panna znalazła się na trzecim miejscu. Ten znak zodiaku jest bardzo ambitny i w związkach kieruje się raczej zdrowym rozsądkiem niż uczuciami. Osoby spod tego znaku rzadko się zakochują, bo nie akceptują pochopnych decyzji. Porządek u Panny zawsze jest na pierwszym miejscu. Co jeśli chodzi o miłość? Są wewnętrzne sprzeczności i całkowita improwizacja. Dlatego Panna nieszczególnie zwraca uwagę na uczucia, cóż, wierność dla nich nie jest ważna. Ze względu na swoje preferencje, mogą w łatwy sposób zdradzić.

Trzecie miejsce

Osoby spod znaku Baran znalazły się na trzecim miejscu. Przedstawiciele spod tego znaku są impulsywni, w ich żyłach ogień. Często zakochują się w ludziach i emocje ich przerastają. Osoby spod tego znaku są dowcipne, charyzmatyczne i potrafią do siebie przyciągnąć innych. Jednak Baran to przede wszystkim człowiek honoru, więc nie będzie knuł intryg za plecami partnerki. Woli zakończyć związek by rozpocząć nowy rozdział w swoim życiu.

Drugie miejsce

Na zasłużonym drugim miejscu, ze srebrnym medalem na szyi, są urocze Bliźnięta. To nie ich wina, że natura obdarzyła ich niepoważnym charakterem i podejściem do życia. Jest prawie niemożliwe, aby znaleźć osobę spod znaku Bliźnięta, która nie szuka czegoś lepszego dla siebie. Jeśli jednak możesz dać temu zodiaku całkowitą swobodę, jest mało prawdopodobne, że przekroczy granicę do niczego niezobowiązującego flirtu. W końcu nic nie jest dla nich bardziej kuszące niż najbardziej zakazany owoc.

Pierwsze miejsce

Ten znak zodiaku nie waha się łamać serc. Tak, mówimy o wampirach energetycznych, które żywią się słabościami innych ludzi - o Skorpionach. Są niesamowicie romantyczne i potrafią do siebie przyciągnąć innych ludzi. Skorpiony uwielbiają intrygi, kłótni, sceny zazdrości i oczywiście namiętność, o której chętnie opowiedzą swojemu partnerowi. Z reguły przedstawiciele spod tego znaku zodiaku zakochują się raz i na całe życie, ale jeśli los zdecyduje rozdzielić Skorpiona z jego miłością, będzie chciał się zemścić. O dziwo, osoby spod tego znaku nigdy nie wybaczą ci zdrady, ale ty powinieneś.

Według astrologii istnieje pięć głównych przyczyn cudzołóstwa. W związku, w którym nie ma miejsca na niewierność, zawsze panuje miłość i harmonia. Zapobiegaj negatywnym wydarzeniom, zanim się wydarzą, zwłaszcza gdy jesteś w związku z najbardziej niewiernymi znakami zodiaku.

Główne zdjęcie: esotericblog