Związek karmiczny między kobietą i mężczyzną jest zwykle określany jako związek między ludźmi, którzy znali się w poprzednim życiu. Nie musi to oznaczać, że związek ten był udany, ale że być może zerwali ze sobą i nie potrafili sobie wybaczyć. Dlatego w tym życiu są do siebie przyciągane. Otrzymują oni szansę na zamknięcie gestaltu raz na zawsze.

Jakie są oznaki, że twój związek z mężczyzną jest karmiczny?

1. Macie wrażenie ze znacie się od wielu lat.

Dopiero niedawno się spotkaliście, ale czujecie się jakbyście znali od wielu lat. Możliwe, że byliście blisko w poprzednim życiu i spotykacie się teraz, aby naprawić poprzednie błędy.

2. Nie ma nic wspólnego.

Niby tak niewiele was łączy - macie inne hobby, wyznania, czy dużą różnicę wieku, a jednak udaje wam się rozpocząć związek i wciąż przyciąga was do siebie.

3. Silne przyciąganie.

Tak bardzo was do siebie ciągnie, że nie potraficie się rozstać nawet na kilka godzin. Nie potraficie kontrolować tych emocji, czujecie motylki, gdy się widzicie.

4. Związek, który szybko się rozwija.

Wasza relacja rozwija się bardzo szybko. Po kilku tygodniach znajomości zaczynacie razem mieszkać, a miesiąc później idziecie do urzędu stanu cywilnego.

5. Duża namiętność.

Wasz związek bardziej przypomina brazylijską telenowelę. Często się ze sobą kłócicie i spieracie, rozstajecie, a potem wracacie do siebie, nie mogąc się rozstać nawet na jeden dzień. To tak jakby sam los zbliżał was do siebie wciąż na nowo.

6. Widzicie się nawzajem w swoich snach.

Nawet jeśli od dawna się rozstaliście, nadal spotykacie się w snach. I to nie dlatego, że ciągle podświadomie o nim myślisz. W ten sposób daje ci o sobie znać, przypomina o waszym związku karmicznym.

7. Uzależnienie.

Zanim poznałaś tego człowieka, byłaś aktywna i wesoła. Ale kiedy rozpoczęłaś z nim związek, zupełnie się zmieniłaś. Uzależniłaś się od tego człowieka, zawsze czekasz na jego zdanie. Nie jesteś już niezależna.

8. Wszędzie widzisz znaki.

Jeśli się rozstaliście, to nie możesz zapomnieć o tej osobie. Myśląc o nim zagrała wasza piosenka, niektórzy z przechodniów mieli te same perfumy, w opowiadaniu o miłości główni bohaterowie nazywają się tak samo jak wy. Wszędzie prześladują cię znaki i ten człowiek.

Jeśli znajdziesz kilka znaków, prawdopodobnie twój związek z tym człowiekiem jest karmiczny. Nie ma znaczenia, czy twój związek zakończył się, czy nadal trwa. Zapytaj siebie: „Co się zmieniło od czasu spotkania?”, „Czego nauczyłam się w tym związku?”, „Jakich błędów nie popełnię ponownie w nowym związku?”. Odpowiedzi na te pytania są karmicznymi zadaniami do wykonania w tym życiu. Pamiętaj, aby przynajmniej mentalnie podziękować temu człowiekowi za to, że spotkałaś go na swojej drodze życiowej. „Przypadkowe spotkanie to najbardziej nieprzypadkowa rzecz na świecie...”.

Główne zdjęcie: esotericblog