Bądź zawsze sobą! Bądź najlepszą wersją siebie!

Oto lista rzeczy, których nie powinnaś robić! Psychologowie uważają, że dzięki temu będziesz szczęśliwą i pewną siebie kobietą!

1. Nie przepraszaj, gdy ktoś cię „atakuje”.

2. Nie mów: „Przepraszam, że sprawiam Tobie problemy”. To nie ty sprawiasz problemy. Jesteś osobą, która ma własne zdanie, uczucia i zasługuje na szacunek.

3. Nie próbuj usprawiedliwiać siebie za to, że nie chcesz umówić się z chłopakiem, który Ci się nie podoba. Nie musisz nikomu niczego tłumaczyć. „Nie dziękuję” będzie więcej niż wystarczające, a wszyscy będą musieli uszanować Twoją decyzję!

4. Nie przejmuj się tym, co i ile jesz przy innych ludziach. Jeśli jesteś głodny, jedz. I jedz to, na co masz ochotę. Jeśli chcesz pizzę, nie zamawiaj sałatki tylko dlatego, że ludzie wokół ciebie jedzą sałatkę i nie chcą pizzy. Zamów pizzę. Nie musisz nikomu niczego tłumaczyć i nie masz się czego wstydzić.

5. Nie zapuszczaj włosów tylko dlatego, że podoba się to Twojemu chłopakowi. Jeśli lubisz krótkie włosy, zrób sobie taką fryzurę. Nigdy nie zapominaj o tym.

6. Nie zakładaj sukienki, jeśli tego nie chcesz.

7. Nie siedź w domu, jeśli nie masz z kim wyjść na spacer. Wyjdź z domu i ciesz się życiem.

8. Nie powstrzymuj swoich łez. Nie walcz ze swoimi uczuciami. Jeśli płaczesz, to znaczy, że naprawdę tego potrzebujesz. To nie jest słabość. Jesteś tylko człowiekiem.

9. Nie uśmiechaj się tylko dlatego, że tego się od ciebie oczekują.

10. Nie bój się śmiać z własnych żartów!

Główne zdjęcie: esotericblog