Bogactwo, sukces finansowy, nowe osiągnięcia w pracy i biznesie - każdy z nas chce tego wszystkiego. Astrologowie podpowiadają, które znaki zodiaku będą miały w styczniu największe szanse na zdobycie przewagi w sprawach biznesowych i pieniężnych.

Warto od razu zaznaczyć, że styczeń 2023 roku przyniesie nam wiele korzystnych zmian z astrologicznego punktu widzenia. Przedstawiciele wszystkich znaków zodiaku będą mieli duże szanse na zdobycie bogactwa. Po pierwsze, będziemy mieli trochę więcej energii do wykonywania różnych zadań kiedy Wenus wejdzie w znak Wodnika już 3 dnia. Po drugie, Mars 12 stycznia wyjdzie z retrogradacji, co doda nam motywacji i wiary w siebie. Trzecią i najważniejszą zmianą jest zakończenie fazy retrogradacji Merkurego 18 stycznia. Już 22-go Uran również rozpocznie ruch, ale to nie wpłynie tak bardzo na nasze szczęście i pieniądze.

Lew

Lwom najbardziej pomoże Mars, więc te osoby będą najbardziej produktywne pod względem generowania nowych pomysłów. Czerwona Planeta pomoże im stać się lepszymi pod względem cech przywódczych, co będzie stanowiło istotne wsparcie dla osób zajmujących wysokie stanowiska.

Wszystkie trzy główne i najsilniejsze planety tego miesiąca razem bardzo pomogą osobom spod znaku Lew, więc otrzymają wsparcie we wszystkich dziedzinach bezpośrednio lub pośrednio związanych z pieniędzmi i pracą.

Waga

Waga otrzyma minimalną pomoc od Marsa, ale od pierwszego stycznia będą pełne witalności dzięki Wenus, która jest jedną z ich głównych patronek.

Merkury też im bardzo pomoże, więc w drugiej połowie miesiąca osoby spod tego znaku będą mogły pokazać pełnię swoich możliwości, ale ze względu na Wenus będą mogły wejść w rytm pracy znacznie wcześniej niż inni. To zapewni im znaczną przewagę.

Koziorożec

Osobom spod tego znaku będzie sprzyjało szczęście w tym miesiącu. Od pierwszych dni stycznia Wenus pomoże im pozałatwiać wszystkie sprawy bez większego zmęczenia. Merkury i Mars, które później się dołączą, również dostarczą dużo pozytywnej energii. Dotyczy to zwłaszcza Marsa, który jest najważniejszą planetą ze wszystkich dla Koziorożców.

Osoby urodzone pod tym Znakiem Ziemi znajdą się w silnej pozycji. Będą miały bardzo potężną intuicję, dużo motywacji i nowych możliwości. Po prostu nie mogą w styczniu siedzieć bezczynnie.

Wodnik

Wodnik, podobnie jak Lew, będzie miał uniwersalną pomoc wszystkich trzech planet. Będzie to bardzo stabilny i pomyślny miesiąc, w którym można rozpocząć nowe interesy, zabrać się za jakieś stare projekty. Astrologowie radzą jedynie, by uzbroić się w cierpliwość.

Główne zdjęcie: esotericblog