Trudno to przyznać, ale idole naszej młodości się zestarzały.

Na początku lat 90. uczniowie i studenci spieszyli się do domu po zajęciach, aby nie przegapić kolejnego odcinka francuskiego sitcomu Helena i chłopcy. Przypomnij tylko, jak wszyscy martwili się o związek głównych bohaterów!

Pierwszy serial został pokazany w maju 1992 roku na francuskim kanale TF1.

foto: woman

Główna obsada spotkała się niedawno po 30 latach przy nostalgicznym wideo Coup de Vieux autorstwa Bigflo & Oli i Juliena Doré.

W filmie Helena i chłopcy pojawiają się w momencie, gdy ich imiona są wymienione w piosence: „Helen, Lola, Lali, Jose”.

Teraz możemy zobaczyć, jak zmienili się Helene Rolles, Philippe Vasser i Laly Meignan. Główna bohaterka, Helene, która kiedyś miała być szalenie popularna, zniknęła z ekranów. Po spektakularnym sukcesie wyjechała do Stanów Zjednoczonych, ale Hollywood jej nie przyjął.

foto: woman

Dlatego Rolles postanowiła spróbować swoich sił w muzyce. W 2021 roku ukazał się jej najnowszy album, na którym znalazło się czternaście utworów. Wśród Francuzów Helene jest popularna jako piosenkarka.

W 2010 roku aktorka została zaproszona do kontynuacji serii Helena i chłopcy - Secrets of Love. Twórcy chcieli w nim pokazać, jak zmieniło się życie głównych bohaterów po 20 latach. Widz tego nie docenił - oceny okazały się niskie.

foto: woman

Philippe Vasser, który zagrał rolę Jose, przypadkowo dostał się do serialu Helena i chłopcy - wcześniej pracował jako inżynier oświetlenia na planie, gdzie zauważył go reżyser. Młody człowiek nie próbował dalej rozwijać się aktorsko, dziś zajmuje się projektowaniem wnętrz i maluje obrazy, które są często wystawiane we Francji.

Laly Meignan jest w połowie Francuzką, w połowie Brazylijką. Była tancerką, a przypadkowo została aktorką - twórcy serialu pilnie szukali zastępstwa dla Katyi Andrie, a Laly, po przejściu castingu, dostała się do 70. odcinka serialu.

foto: woman

Jednak jej rola w serialu stała się fatalna: przyniosła sławę, ale położyła kres jej karierze aktorskiej.

W 2010 roku Meignan postanowiła całkowicie zmienić dziedzinę swojej działalności – uruchomiła własną markę bielizny Lalyingerie – jej butik czeka na klientów w Nicei.

Główne zdjęcie: woman