Podziwiam tego aktora. Włosi w ogóle są ciekawymi ludźmi, potrafią zaskakiwać. Al Pacino to wyjątkowy aktor. Mój ulubiony film z jego udziałem to „Zapach kobiety”.

Włosi traktują związek między kobietą i mężczyzną jako coś niezwykłego. Ciekawostka: włoscy mafiosi nigdy nie zdradzali swoich żon, a ci, którzy zostali na tym przyłapani, tracili życie.

Dlaczego? Ponieważ jeśli mężczyzna nie potrafi być wierny swojej kobiecie, nie można mu ufać. Jak można zaufać człowiekowi, który nie potrafi poradzić sobie ze swoimi uczuciami.

Poważni mężczyźni oczekują od kobiet wierności.

Nie potrzebuję pięknej żony, za pieniądze można zmienić jej wygląd. Nie potrzebuję bogatej. Mam już wszystko. Nie potrzebuję czułej. Prawie wszystkie kobiety stają się takie dzięki moim pieniądzom, a te, które nie, potrafię zdobyć. Chcę mieć uczciwą żonę. Lojalności i dobrej reputacji nie da się kupić za żadne pieniądze świata.”

To, o czym osobiście przekonałem się w tym życiu, to fakt, że uroda kobiety nie jest gwarancją szczęścia. Uroda nie ma nic wspólnego ze szczęściem w życiu rodzinnym.

Al Pacino mówił:

Mam swoje zasady, których się trzymam. Nie uśmiecham się do ludzi, których nie lubię. Nie rozmawiam z ludźmi, którzy mnie nie interesują.

Kredo. Silne słowo. Męskie. Oznacza osobiste przekonanie, którego należy się trzymać.

Silny mężczyzna różni się od mężczyzny w ogóle tym, że ma siłę woli.

Oto kolejna wskazówka od Al Pacino:

Nie należy nikomu niczego tłumaczyć. Każdy i tak zrozumie, tak jak mu to pasuje.

Ludzie są zajęci osiąganiem własnych korzyści. Będą to rozumieć po swojemu, będą to przekręcać, zapominać o pewnych rzeczach. Osobiście nigdy nie angażuję się w kłótnie z kobietami, nie zwracam uwagi na „A ona powiedziała”.

Ponieważ to są tylko słowa. Mężczyzna powinien inaczej się zachowywać.

Prawdziwa kobieta ma też honor, godność, szacunek do mężczyzny.

Al Pacino jest typem aktora, który jest charyzmatyczny. Nie jest zbyt wysportowany, nie jest brutalem. Al Pacino jest niskiego wzrostu. Ale on ma siłę.

Szanuję go.

Należy pamiętać o tej zasadzie.

Nie mam czasu na to, by nienawidzić tych, którzy nienawidzą mnie. Ponieważ jestem zbyt zajęty tymi, którzy mnie kochają.

Elitą są ci, którzy mają honor i hart ducha, by stanąć w obronie. Ponieważ czyny są zawsze ważniejsze od słów (Al Pacino).

Ponieważ zdolność do działania jest tym, co definiuje prawdziwego mężczyznę.

Główne zdjęcie: tayni-mirozdaniya