Przyjechałem, zobaczyłem, wygrałem - nie działa to w każdym przypadku w relacjach z kobietami. Niektóre przedstawicielki płci pięknej mają całą listę wymagań, które muszą być spełnione przez ich partnera.

Zanim te kobiety raczą zwrócić uwagę na mężczyznę, musi on udowodnić, że jest tego godzien. Nie są kapryśne i zepsute, wcale nie. Po prostu znają swoją wartość i nie mają zamiaru targować się i tracić czasu na nieistotne związki.

Kobiety, tak jak drogocenne kamienie czy ekskluzywne samochody, nie są dostępne dla wszystkich. Tylko nieliczni mogą sobie pozwolić na taki luksus. Ich miłość jest wysoką nagrodą, która nie jest przyznawana każdemu przedstawicielowi silnej połowy ludzkości.

Ich niedostępność to nie lada wyzwanie dla mężczyzn. Nie zawsze mogą pochwalić się nieziemskim pięknem. Nie. Pociąga ich coś zupełnie innego. Być może fakt, że pozwalają sobie patrzeć z góry na kandydatów ze względu na swoje ciało i serce.

Już z góry skazują człowieka na porażkę i musi on udowodnić nie słowami, ale czynami, że jest coś wart.

Kim są te kobiety, o których mężczyźni mówią, że stawiają im wysoką poprzeczkę?

Skorpiony odgrywają w życiu rolę Królowej Śniegu - są piękne i zimne jak lód. Ale tylko na pierwszy rzut oka. Jeśli przyjrzysz się uważnie, pod grubą warstwą lodu płonie gorący ogień.

Połączenie dziwnej i niesamowitej tajemnicy - to całkiem naturalne, że mężczyźni nie mogą ich ignorować i podobnie jak motyle mają tendencję do zbliżania się do źródła światła.

Wymagania kobiet Skorpiona są tak wysokie, jak to tylko możliwe. Lista wymagań dla kandydata na miejsce w ich sercu jest krótka. Jest na niej tylko jeden punkt - człowiek musi być absolutnie doskonały we wszystkim.

Kobieta Lew od dzieciństwa nosi koronę na głowie i nigdy jej nie zdejmuje. Piękny wygląd, charyzma, chęć podbijania serc innych, ogromna dusza i władczy charakter, lekko zamaskowany czarującymi manierami – ten zestaw cech staje się pułapką dla mężczyzn.

Zafascynowani akcją rozgrywającą się na ich oczach, niepostrzeżenie dają się zauroczyć Lwu i stają się jego dobrowolnymi jeńcami. Oczywiście miejsce obok królowej jest zarezerwowane tylko dla króla.

Lista wymagań dla kandydata do tej roli przy Lwie składa się z kilku punktów: bystry, bogaty, o silnej woli, atrakcyjny, lojalny i absolutnie nie zazdrosny - to wszystko. Skromne, jak mówią, ale gustowne.

Przekonanie Byka, że ​​są najmądrzejsze i najpiękniejsze, jest po prostu zaraźliwe. Są w tym tak przekonujący, że nie ma co się z nimi kłócić - łatwiej jest się zgodzić i uwierzyć im na słowo.

Ich egoizm może zepsuć czarujący obraz, jaki stworzyli.

Są to jednak problemy mężczyzn, więc nawet jeśli boli ich głowa z powodu rozbieżności między wyglądem zewnętrznym a światem wewnętrznym. Kandydat do serca Byka musi kochać tylko je aż do śmierci, zarabiać dla nich miliony, a jeszcze lepiej miliardy, komponować ody na ich cześć.

Starają się być na piedestale, kąpią się w miłości i adoracji, przyjmują darowizny w postaci biżuterii, kwiatów i banknotów.

Główne zdjęcie: google.com