Kobiety często są wredne, nawet tego nie zauważając. Są to przejawy wredoty, którą można oczekiwać od przedstawicieli różnych znaków zodiaku.

Koziorożec

Jej motto to „samokontrola i powściągliwość”. Nawet jeśli w takiej dziewczynie rozpęta się burza emocji, to na zewnątrz będzie starała się tego nie okazywać. Dziewczyna spod znaku Koziorożca marzy o prawdziwym mężczyźnie i boi się zakochać. Nadmierna ostrożność często prowadzi do złego wyboru i cierpienia w tym względzie. Mężczyzna nie doczeka się od niej szybkiego i żarliwego wyznania, będzie musiał uzbroić się w cierpliwość i bardzo mocno starać się stopić lodową ścianę ostrożności i powściągliwości. Ale Koziorożec nie może wątpić w jego wiarygodność.

Wodnik

Dziewczyny spod znaku Wodnika zwykle stają się świetnymi przyjaciółkami dla mężczyzn, ponieważ początkowo rzadko postrzegają ich jako potencjalnych partnerów. Te panie są bardzo emocjonalne i łatwo się irytują, ale szybko się uspokajają. Boją się wielkiej namiętności, więc jeśli mężczyzna zacznie układać dla niej sceny zazdrości, najprawdopodobniej osiągnie tylko jeden rezultat – ona się przestraszy i odejdzie. Spójność wcale nie jest charakterystyczną cechą Wodnika.

Ryby

Ryby są niezwykle wrażliwe. Są w stanie wymyślić dla siebie wiele problemów, dlatego będą wymagać od swojego mężczyzny ciągłego potwierdzania swoich uczuć do niej. Jeśli tak się nie stanie, to wyczerpie siebie i swojego partnera wątpliwościami i zmartwieniami. Ale nawet jeśli wybrany partner potwierdzi swoje uczucia kilka razy dziennie, z czasem ona przyzwyczai się do tego i zacznie wymagać więcej.

Baran

Dziewczyna spod znaku Barana jest asertywna, samolubna i niezależna. Uwielbia rządzić mężczyznami i widzieć, że jest uwielbiana. Aby mieć prawo do przebywania w pobliżu, mężczyzna będzie musiał spełnić wszystkie jej zachcianki i nie ma sensu się z nią kłócić - nadal osiągnie swój cel za pomocą wszelkich środków, w tym łez, jęków i napadów złości. Ale nawet spełniając wszystkie jej pragnienia, nie można liczyć na lojalność z jej strony, bo zawsze znajdzie się nowy wielbiciel, który będzie gotów bezwarunkowo spełnić wszystkie kaprysy tej damy.

Byk

Z Bykiem mężczyzna powinien przygotować się na trudne życie pełne dramatycznych scen, krzyków i napadów złości przy tłuczeniu naczyń. Nie spodziewaj się, że będziesz się z nią kłócić lub błagać o wybaczenie. Najodpowiedniejszym wyjściem jest akceptacja, przyznanie, że ma rację i zaczekanie, aż wulkan emocji trochę się uspokoi.

Bliźnięta

Bliźnięta są podatne na zmiany i często mogą zmieniać partnerów. Bezwstydnie mogą flirtować z przyjaciółmi ukochanej osoby i kochają wolność. Możesz ją zatrzymać, ale tylko akceptując jej zasady gry. Jest też bardziej skłonna wybrać karierę niż pracę jako gospodyni domowa.

Rak

Dziewczyny spod znaku Raka są strasznie jęczące i drażliwe. Są oddane i gotowe zrobić wszystko dla swojego ukochanego, ale jeśli nie widzą tego samego z jego strony, mogą zamknąć się w sobie i popaść w depresję. Nic od niej nie osiągniesz dzięki krzykom i burzliwym wyjaśnieniom, zadziała tylko morze uczucia i czułości, otrzymawszy to stanie się miękka.

Lew

Lwica jest dominująca i wymagająca od swojego wybranego partnera. Uważa się za najlepszą, więc w pobliżu są tylko ci, którzy są jej godni i mają wszystkie niezbędne pozytywne cechy. Urażając jej dumę, natychmiast i we wszystkich kolorach dowiesz się wszystkiego, co o tobie myśli. Mężczyźnie nie jest łatwo zdobyć taką damę. Można to zrobić tylko poprzez wręczenie jej wspaniałego drogiego prezentu i przekonanie jej, że uważasz ją za boginię. Jednocześnie mężczyzna musi być w jej oczach odważny.

Panna

Panna, podobnie jak lwica, ma tendencję do przedstawiania wybranemu całej listy wymagań, ale nie przeszkodzi to jej w relacji z jakimś nieudacznikiem, jeśli znajdzie w nim coś interesującego. Panny często są bardzo niepoważne, lubią się kłócić, sprzeciwiać się wszystkiemu i krytykować wszystkich.

Waga

Waga jest zawsze pewna swojej wartości, uwielbia uwagę mężczyzn i hałaśliwe towarzystwa. Nie tyle martwi się o mężczyzn, ile o podziw, jaki mogą jej okazać. Całe jej życie to gra, którą fani powinni docenić. Kobiety spod znaku Wagi kochają luksus i nienawidzą nieprzyjemnych codziennych obowiązków.

Skorpion

Życie z dziewczyną-skorpionem jest jak wojna: albo bezwarunkowe zwycięstwo, albo bolesne bitwy i porażki. Co więcej, może być jednocześnie bardzo dobra i bardzo zła. Skorpion potrzebuje mężczyzny o bardzo silnych nerwach i anielskiej cierpliwości. Może przez krótki czas udawać, że jest słodka i posłuszna, ale wkrótce jej prawdziwa osobowość ujawni się i wtedy nie będzie wydawać się trochę... Są poza tym strasznie zazdrosne.

Strzelec

Kobieta spod znaku Strzelca ma męski charakter. Rzadko okazuje czułość i pokorę, zamiast tego uwielbia przebywać w hałaśliwych męskich towarzystwach. Uwielbia uwagę mężczyzn i jest gotowa flirtować z nimi na oczach ukochanego. On będzie musiał się z tym pogodzić, ponieważ ona nie będzie tolerować scen zazdrości. Mężczyzna będzie musiał przez cały czas utrzymywać jej uwagę na sobie, w przeciwnym razie ona łatwo znajdzie ciekawszą opcję.

Główne zdjęcie: volkovysk.by