Lucy Fraustro miała pitbulla Dodgera. Odkąd był szczeniakiem, kobieta zdała sobie sprawę, że jest wyjątkowy - duża biała głowa wydawała się nieproporcjonalna do ciała, a „uśmiech”, jeśli można to tak nazwać, rozciągał się od ucha do ucha. Ale to tylko dodało uroku szczeniakowi. Ale szczęście Lucy było krótkotrwałe: w październiku 2015 roku wyszła na podwórko, aby nakarmić psy, i odkryła, że Dodger zniknął, łamiąc serce jego właścicielce.

W październiku 2015 roku kobieta straciła pitbulla o imieniu Dodger.

foto: storyfox.ru

Lucy natychmiast rozpoczęła aktywne poszukiwania psa. Poinformowała przyjaciół i rodzinę, którzy pomogli w rozprowadzaniu ulotek i ogłoszeń. Lucy odwiedziła również wszystkie pobliskie schroniska.

Po dwóch miesiącach poszukiwań kobieta stała się zdesperowana. Nie miała jednak pojęcia, że nadejdzie dzień, kiedy znowu zobaczy Dodgera

foto: storyfox.ru

Trzy lata po zniknięciu Lucy zobaczyła psa na ekranie telewizora i natychmiast go rozpoznała

foto: storyfox.ru

4 lipca 2018 roku oglądała lokalny poranny program Good Morning Los Angeles, w którym pojawił się fragment o psach szukających schronienia. Jednym z bohaterów okazał się pitbull o imieniu Butler. Lucy wyznaje, że kiedy zobaczyła go na ekranie, krzyknęła: „O Boże! To Dodger! To jest mój pies! O mój Boże!" Kobieta udała się na stronę Best Friends Animal Society, o której była mowa w programie, i znalazła tam zdjęcie pitbulla, dla którego szukali domu.

Porównując zdjęcie psa, którego widziała w telewizji i zaginionego, Lucy zdała sobie sprawę, że musi jechać do schroniska. I się nie pomyliła

foto: storyfox.ru

W schronisku Dodgera, znanego tam jako Butler, wszyscy uwielbiali. Co więcej, miesiąc przed tymi wydarzeniami znaleźli dla niego właściciela. Ale ten nie mógł dogadać się z właścicielem mieszkania i zwrócił psa. Jak widać, wszystko wyszło na dobre.

Lucy wyznaje, że płakała, kiedy zobaczyła swojego psa

foto: storyfox.ru

Tak pies znalazł nowy stary dom zaledwie kilka godzin po audycji

foto: storyfox.ru

Dodger szczęśliwie opuścił schronisko, „nawet nie obejrzał się za siebie”, jak twierdzi pracownik schroniska. W domu był początkowo zawstydzony, ale dość szybko przyzwyczaił się do już zapomnianego życia z tą rodziną. Lucy jest szczęśliwa. Wszystko jest jak w bajce!

Główne zdjęcie: storyfox.ru