Są ludzie, którzy bardzo pięknie okazują swoje uczucia miłości, i są tacy, którym jest to na ogół obce. Możecie być dla siebie idealni ale ich niezdolność do kochania sprawi, że ta osoba was zawiedzie. W zasadzie wszystko nie jest takie złe, jak się wydaje na pierwszy rzut oka. Jeśli komuś trudno jest okazywać szczere i żywe emocje, nadal jest w stanie dać ci szczęście.

Według astrologów istnieją znaki zodiaku, które w ogóle nie wiedzą, jak kochać

Skorpion

Skorpiony są okrutne dla ludzi, dopóki nie poznają ich bliżej. Muszą jak najdokładniej poznać osobę, aby zacząć jej ufać. Dlatego nawet po ślubie przedstawiciele tego znaku zodiaku wydają się początkowo nieco oderwani od związku. Później wydaje się że wszystko się poprawia, ale od czasu do czasu Skorpion może znowu się wycofać. Może być zrozumiany tylko przez przedstawiciela podobnego znaku zodiaku.

Ci ludzie na pewno nie są darem, ich ataki będą ciągle nadchodzić, nawet jeśli mają za sobą lata małżeństwa i dzieci. Nigdy nie mogą normalnie kochać. W większości przypadków zakochują się bardzo powoli, ale jeśli partner wytrzyma próbę czasu, będą mieli silny i stabilny związek, który będzie trwał przez całe życie.

Koziorożec

W przypadku Koziorożców praca jest zawsze najważniejsza. I po prostu nie mają wystarczająco dużo czasu na miłość. Jeśli w końcu znajdą swoją bratnią duszę, zdecydowanie nie warto jej oczekiwać romantycznych zrywów i przejawów miłości od przedstawicieli znaku Koziorożca. Czasami ci ludzie są nawet w stanie zapomnieć, że ktoś ich naprawdę kocha. Zawsze są pochłonięci osobistymi sprawami i obowiązkami, spychając bliskich na dalszy plan.

Często partnerzy Koziorożców muszą rozpalić ogień namiętności i miłości, a ci z kolei po prostu pozostają nudni i zimni. Koziorożce mogą okazywać szacunek, ale za to osoba musi na to zasłużyć. W szczególności przedstawiciele tego znaku lubią, gdy ich drugie polowy stoją mocno na nogach i mają czas zarówno na zarabianie pieniędzy jak i zarządzanie domem. O Koziorożcach można powiedzieć parafrazując słowa ze słynnej anegdoty, kiedy kobieta pyta męża: „Kochasz mnie? Dlaczego nigdy mi nie powiesz co czujesz? ” A mąż odpowiada: „Powiedziałem Ci już„ kocham ”Cię w dniu Twojego ślubu, jeśli coś się zmieni, powiem Ci o tym!”. Mężczyzna z tej anegdoty to niewątpliwie Koziorożec, dla którego miłość partnera jest czymś oczywistym, a sam w żaden sposób nie okazuje swoich uczuć.

Wodnik

Wodnik potrzebuje wolności i niezależności pod każdym względem. Potrzebują też miłości lekkiej i wolnej. Oczywiście zawsze będą wspierać swoją bratnią duszę, ale na pewno nie będą tolerować złego nastawienia do siebie. Przedstawiciele tego znaku zodiaku wiedzą, jak kochać i to bardzo ale tylko na samym początku. Gdy tylko kończy się miesiąc miodowy, nudzą się i sami zamieniają się w nudziarzy.

Wodniki doceniają ludzi, ale bardzo szybko nimi się nudzą. Jeśli związek się ustabilizuje, przedstawiciele tego znaku zodiaku zaczną się nudzić codziennością. W tym przypadku Wodnik powinien rozstać się z drugą połową, ale nie, nie opuszcza jej i żyją razem z litości. Więc nie „kupuj” charyzmy i uroku Wodnika, wszystko to zniknie w ciągu kilku miesięcy.

Rak

Ogólnie, według astrologów, Rak jest najbardziej rodzinnym znakiem zodiaku. Jest interesujący w relacjach i romantyczny, ale dzieje się to zwykle dopiero na początku związku. Potem zaczyna się wycofywać, nie okazuje żywych uczuć do swojego partnera i robi się to nudne. Raki naprawdę wiedzą, jak opiekować się bliskimi, ale nie potrafią kochać.

Z nimi jest ciepło, przytulnie i spokojnie, nic więcej. A wszystko w związku dzieje się zgodnie z harmonogramem, nawet ich intymność jest ściśle związana z dniami tygodnia i godzinami. Ale emocji i pasji na pewno nigdy się nie doczekasz.

Bliźnięta

Bliźnięta potrafią okazywać uczucia, a także mogą powiedzieć, że kochają partnera. Jednak często kłamią i są samolubni. Jeśli przedstawiciele tego znaku  znajdą swojego jedynego, związek będzie na początku bardzo jasny i emocjonalny, ale po jakimś czasie „ogień” może zgasnąć, a w niektórych przypadkach nawet całkowicie zniknąć. Z natury Bliźnięta są bardzo dynamiczne i towarzyskie, prawie jak wszyscy chcą życia rodzinnego, wesela, dzieci, ale zdecydowanie nie tolerują rutyny. Ciągle potrzebują zwracania na siebie uwagi i jasnej manifestacji emocji, wtedy ich związek nie ostygnie. W takim przypadku partner będzie musiał w ogóle pracować za dwoje, Bliźnięta będą otrzymywać uczucia, ale nie będą chciały oddawać nic w zamian.

Jeśli twoje uczucia do Bliźniąt są szczere i głębokie, będziesz musiał przyzwyczaić się do tego, że wszystkie twoje przejawy miłości będą brane za normę.

Główne zdjęcie: google.com