Każda osoba potrzebuje miłości i zrozumienia od otaczających ją osób, a szczególnie bliskich. Jednak nie każdy jest gotowy, aby to odwzajemnić. Astrolodzy nazwali 3 znaki zodiaku, które w związku wolą brać więcej niż dawać.

Koziorożec

Koziorożce to najbardziej ruchliwe znaki zodiaku. Mogą „orać” przez wiele dni, aby osiągnąć swoje cele i, co zaskakujące, będą cieszyć się takim życiem. Dlatego zupełnie szczerze nie rozumieją, kiedy ich bliscy zaczynają być oburzeni i domagają się od nich uwagi i spędzania razem czasu. Koziorożce mogą być rzeczywiście niepoprawnymi pracoholikami, którzy zapominają o ważnych datach, takich jak urodziny dzieci i rodziców. Jednak nie widzą w tym nic złego. Koziorożce uważają, że muszą być kochane takimi, jakimi są, lub nie marnować czasu i odpuścić.

Takie zachowanie wydaje się samolubne i niepotrzebnie zimne, ale Koziorożce nie wiedzą, jak być innymi. Dla nich przejawem szczerej troski jest zakup drogiego prezentu lub dostarczenie bliskim niezbędnych rzeczy, wierzą, że właśnie tak powinna robić osoba, która kocha swoją rodzinę. I uważają przejawianie uczuć lub jakieś wspólne działania za marnotrawstwo zasobów, które można zainwestować w coś ważniejszego, na przykład pracę. Ci, którzy oczekują od Koziorożców romantyzmu lub nagłych niespodzianek, powinni pogodzić się z faktem, że albo się to nie wydarzy, albo będzie się zdarzało po setkach przypomnień i bardzo rzadko.

Panna

Najważniejsze w życiu Panny jest stabilność i porządek. Panny nie są zainteresowane gwałtownymi przejawami uczuć, niezwykłymi aktami romantycznymi i innymi błyskotkami. Dlatego nie jest zaskakujące, że każdy przedstawiciel tego znaku zodiaku od najmłodszych lat ma jasny plan na swoje przyszłe życie, który starają się realizować. Doskonale wiedzą, jakiego rodzaju edukacji potrzebują, niezależnie od tego, co radzą im inni, jaki powinien być ich współmałżonek, ile powinni mieć dzieci.

Jeśli coś nie idzie zgodnie z planem, Panny bardzo się złoszczą, ale nigdy nie zbłądzą. Z jeszcze większym zapałem dążą do osiągnięcia tego, czego chcą. Inni mogą w ogóle nie rozumieć, jak można być tak wyrachowanym, upartym i bezkompromisowym, jak Panna. Nie rozumieją, dlaczego nie można się po prostu zgodzić, zrobić to, co jest dla nich wygodne, pójść na ustępstwa, być bardziej elastycznym. A Panny nie chcą być elastyczne, chcą za wszelką cenę znaleźć stabilność, a do tego wszystko musi być zrobione zgodnie z ich planem.

Wodnik

Wodniki to bardzo czarujący i sympatyczni ludzie do rozmowy. Tworzy to wokół nich ogromną liczbę przyjaciół i wielbicieli, a ten krąg społeczny jest bardzo ważny dla Wodnika. Rozpoznanie jest ważne dla tego znaku, zawsze powinien znajdować się w centrum uwagi i być najjaśniejszym, najmądrzejszym, najpiękniejszym. Dlatego, gdy Wodnik nawiązuje z kimś bliski związek, przed jego partnerem otwiera się ciemna strona atrakcyjności Wodnika - chłód, dystans, pewien stopień obojętności. Początkowo partner Wodnika uważa się za szczęściarza, który zdobył cenną nagrodę, ale wkrótce zdaje sobie sprawę, że nie miał tyle szczęścia.

Kochający wolność Wodnik, zdobywając serce swojej drugiej połówki, nie przestaje budować silnych relacji, ale idzie dalej, podbijając nowe serca. Jednocześnie Wodnik jest wspaniałym „właścicielem”, ale on sam nie dba o lojalność. Kiedy bliscy mu ludzie zaczynają domagać się uwagi, Wodnik wpada w złość i irytację, ponieważ wierzy, że naruszają jego wolność.

Główne zdjęcie: gurni.ru