Cała rodzina została natychmiast zaprowadzona do zagrody ze szczeniakami, aby chłopiec mógł wybrać dowolne maleństwo. Ale dziecko zwróciło uwagę na smutnego psa siedzącego w pobliskiej klatce.

Kiedy dziecko prosi o kupno psa, rodzice często nie zgadzają się na zakup zwierzaka. Ale rodzina Pietrowów (nazwisko zostało zmienione) postanowiła spełnić marzenie ich 7-letniego synka, ale nie poszli na targ po szczeniaka, tylko do schroniska.

W schronisku cała rodzina została natychmiast zaprowadzona do zagrody ze szczeniakami, aby chłopiec mógł wybrać dowolne maleństwo. Ale dziecko zwróciło uwagę na smutnego psa siedzącego w pobliskiej klatce.

foto: storyfox.ru

Pracownik schroniska powiedział, że zwierzak jest dość stary, dlatego jego spojrzenie jest tak smutne. Chłopiec chciał pogłaskać psa i pozwolono mu wejść do Hrabiego. W tym momencie pies podszedł do dziecka i wcisnął mu pysk w kolana. To wyglądało tak wzruszająco, że wszyscy obecni uronili łzy.

foto: storyfox.ru

Uczeń powiedział, że bardzo lubi Hrabiego i zaczął prosić rodziców o pozwolenie na zabranie go. Mama i tata zgodzili się. Teraz starszy pies mieszka w rodzinie. Natychmiast rozweselił się, gdy tylko przekroczył próg domu. Na zdjęciu widać znaczącą różnicę. Jak smutny był zwierzak w schronisku, a potem jaki radosny z chłopcem w nowym domu. Nie zdając sobie z tego sprawy, dziecko wykonało kawał dobrej roboty - dało Hrabiemu szansę na zostanie szczęśliwym psem pod koniec swojego życia.

foto: storyfox.ru

Główne zdjęcie: storyfox.ru