Codziennie spotykamy się z nieprawdą. Jesteśmy oszukiwani na każdym kroku, celowo lub nie.

Człowiek może otwarcie spojrzeć nam w oczy i zapewnić nas, że biel jest czarna, a Ziemia jest kwadratowa. Niektórzy ludzie są tak łatwowierni, że natychmiast się zgadzają ze wszystkimi argumentami, bez zastanowienia.

Inni od razu rozumieją, że są oszukiwani i czują prawdziwe intencje rozmówcy. Zwykle ci, którzy wątpią, silnie czują energię drugiej osoby. Od razu rozumieją, co zaplanował człowiek i kim naprawdę jest.

Wszystkie żywe organizmy na Ziemi mają pole energetyczne. Każda osoba ma energię, która wibruje, przyciąga lub odpycha innych ludzi. Niestety, wraz z czystą i pozytywną energią często współistnieje czarna i negatywna energia. Nie zawsze jest możliwe natychmiastowe rozpoznanie wnętrza osoby. Dopiero w obliczu gniewu i zazdrości rozumiemy, kto jest kim.

Eksperci twierdzą, że dar odczytywania energii innych ludzi mogą posiadać osoby, którym trudno jest przebywać w tłumie lub z dużym tłumem ludzi. Podciśnienie zaczyna na nich naciskać tak bardzo, że odczuwają ostry ból głowy i wyczerpanie nerwowe.

Niechętnie rozumieją emocje ludzi w pobliżu, wyczuwają ich uczucia i myśli. Tacy ludzie próbują szybko uciec od hałaśliwego społeczeństwa, aby nie brać do serca czyjejś energii.

Potrzebują samotności i ciszy, aby dojść do siebie. Astrolodzy tylko potwierdzają opinię ekspertów i wskazują na znaki zodiaku, które od pierwszego wejrzenia odczytują energię innych ludzi.

Raki to ludzie, którzy nie potrafią obojętnie patrzeć na smutek i ból innych. Tak, czasami nie mają odwagi interweniować w pojedynkach innych, w których uczestniczy wielu ludzi i chronić słabych.

Ale przedstawiciele tego znaku na pewno znajdą sposób na pokazanie swojego udziału. Raki są bardzo wrażliwe i sentymentalne. Postrzegają czyjś ból jako swój własny. Przedstawiciele tego znaku od razu widzą dobrą osobę, ale starają się nie mówić o złej. Wolą trzymać się od niej z daleka.

Panny mają bardzo rozwiniętą intuicję. Wszyscy przedstawiciele tego znaku muszą nauczyć się rozumieć jej zachowanie i ukryte głosy.

Wewnętrzny głos zawsze ostrzega przed niebezpieczeństwem i podpowiada właściwe rozwiązanie. Ale nie wszystkie Panny słuchają podpowiedzi. Ci przedstawiciele tego znaku, którzy mają wysoko rozwiniętą intuicję, mają dar odczytywania energii osoby. Nikt nie może zmienić opinii Panny o człowieku, które już stworzyli. Panny są nieugięte. Umiejętność odczytywania energii ludzi nigdy nie zawodzi przedstawicieli tego znaku.

Skorpiony mają tendencję do brania wszystkiego sobie do serca. Nadmierna wrażliwość może być wywołana emocjami ludzi wokół. Przedstawiciele znaku potrzebują codziennej, krótkotrwałej prywatności. Aby uporządkować myśli i nastrój, potrzebują ciszy i spokoju.

Energia kogoś innego może zakłócić jego osobistą przestrzeń, a wtedy Skorpion może nie poradzić sobie z jego emocjami.

Koziorożec to kolejny znak, który łatwo potrafi zrozumieć, jaki rodzaj osoby stoi przed nim. Nawet notoryczni kłamcy, którzy nauczyli się umiejętnie nie mówić prawdy, patrząc w oczy, nie będą w stanie przechytrzyć Koziorożców.

Są tak biegli w rozpoznawaniu nieprawdy, że wielu ludzi się ich boi. Zaletą Koziorożców jest to, że nie ujawniają swoich ukrytych możliwości innym, starając się pozostać w cieniu. Pomaga im to ominąć nieprzyjemne chwile w życiu i celowo dążyć do sukcesu.

Główne zdjęcie: google.com