Goldie Hawn jest jedną z najzdolniejszych aktorek w Hollywood. Patrząc na tę piękną blondynkę, można by pomyśleć, że aktorka łatwo odniosła sukces, ale nie jest to prawdą. Goldie od dzieciństwa marzyła o scenie. Dziewczyna świetnie się poruszała, a jej rodzice wysłali ją do szkoły tańca. Tańcząc na scenie Hawn nawet nie marzyła o zostaniu aktorką. Goldie została wyrzucona z uniwersytetu i znowu winny był temu taniec. Dziewczyna często opuszczała zajęcia.

foto: interesnoznat.com

Wtedy Holdie zaczęła myśleć o karierze aktorki. Doskonale rozumiała, że ​​miała wyjątkowy i niezapomniany wygląd. Agent, który wprowadził Hawn w tę branżę, był zachwycony jej czarującymi niebieskimi oczami. Wschodząca gwiazda cieszyła się popularnością w Hollywood, a reżyserzy wychwalali jej talent komediowy.

foto: interesnoznat.com

Pomimo udanej kariery Goldie marzyła o małżeństwie. Chciała znaleźć mężczyznę, który będzie ją chronił i kochał z całego serca. Pierwsze dwie próby zawarcia małżeństwa zakończyły się niepowodzeniem.

foto: interesnoznat.com

Podczas rozwodu obaj mężowie zabrali Goldie domy, pozostawiając aktorkę z niczym. Goldie przypadkowo poznała Kurta Russella.

foto: interesnoznat.com

Aktor wydawał się jej zwykłym i prostolinijnym, ale to on miał stać się tym mężczyzną, o którym marzyła aktorka.

foto: interesnoznat.com

W związku Kurt i Goldie pojawił się syn, a smutną przeszłość pozostawili za sobą.

foto: interesnoznat.com

Prawdopodobnie Russell i Hawn to jedna z najsilniejszych par w Hollywood.

foto: interesnoznat.com

Kiedyś Goldie wyznała: „Cieszę się, kiedy się budzę i widzę go obok”.

foto: interesnoznat.com

Główne zdjęcie: interesnoznat.com