Pewnego razu, spacerując po parku, Simone zobaczyła na ziemi małe bezbronne zwierzę. Podchodząc bliżej i patrząc na nie, zdała sobie sprawę, że to wiewiórka. Mamy wiewiórki nie było nigdzie w pobliżu i nie było jasne, gdzie jest jej dom, więc dziewczyna postanowiła zabrać ze sobą dziecko.

foto: laykni.com

Oczywiście wiewiórka nie jest zwykłym zwierzakiem, zwierzęta te są zwykle trzymane w klatkach. Simone postanowiła dać jej wolność. Dlatego puszysta piękność cały czas była na ulicy, ciągle wracając do dziewczyny w domu, który postrzegała jako swój własny. Dziewczyna nazwała ją Digentji.

foto: laykni.com

foto: laykni.com

Z biegiem czasu wiewiórka dojrzała i była gotowa na potomstwo. Niestety, podwójna ciąża zakończyła się niepowodzeniem. Ale za trzecim razem udało jej się zostać matką. A teraz Simone ma jeszcze jednego przyjaciela w swoim domu.

foto: laykni.com

foto: laykni.com

Teraz ma aż dwie wiewiórki, których nie trzyma w klatce, ale daje im pełną swobodę.

foto: laykni.com

foto: laykni.com

Choć może to być smutne, Simone wierzy, że pewnego dnia jej zwierzaki przeniosą się do lasu, aby połączyć się z naturą, ponieważ takie jest ich naturalne środowisko. Ale jak dotąd nie planują opuszczać swojej pani.

foto: laykni.com

foto: laykni.com

W końcu przyzwyczaili się do życia obok osoby, która zapewniła im mieszkanie, wyżywienie i opiekę. Prawdziwa lojalność jest przeciwna wezwaniu natury.

Główne zdjęcie: laykni.com