Dolph Lundgren jest popularnym amerykańskim aktorem, ulubieńcem wielu. On jest znany z takich filmów jak "Rocky 4", "Ostry poker w Małym Tokio" i "Czerwony skorpion". Nie można uwierzyć, że ma już 62 lata, a jego córka Ida, którą aktor starannie ukrywał przed publicznością aż do jej pełnoletności, ma już 24 lata!

Dziś powiemy ci, co robi dziewczyna i co w ogóle o niej wiadomo.

foto: laykni.com

foto: laykni.com

Ida Sigrid Lundgren urodziła się 29 kwietnia 1996 roku w Szwecji. Jej mama jest dawną miłością Dolpha -projektantki biżuterii Anetta Quieberg. Praktycznie całe dzieciństwo, dziewczynka spędziła w Hiszpanii wraz z rodzicami. Nawiasem mówiąc, teraz ona bardzo często bywa w swojej drugiej ojczyźnie. Kiedyś w wywiadzie powiedziała, że do tego kraju czuje szczególne uczucia, ponieważ tam minęły jej najbardziej pamiętne chwile z dzieciństwa.

foto: laykni.com

foto: laykni.com

foto: laykni.com

Ona też nie zapomina o Szwecji-dziewczyna regularnie podróżuje do historycznej ojczyzny i publikuje wspaniałe krajobrazy na swoim Instagram.

foto: laykni.com

foto: laykni.com

Ida interesuje się nie tylko podróżowaniem, ale także sportem, podobnie jak jej gwiezdny Tata. W tej chwili jej ulubionym sportem jest fitness, a kiedy była nastolatką, wtedy aktywnie uprawiała boks. O swoich sukcesach w sporcie Lundgren opowiada na swojej stronie w Internecie, obecnie jest tam ponad 175 tys. obserwujących.

foto: laykni.com

foto: laykni.com

W tej chwili ona pracuje jako modelka. Z nią współpracują najpopularniejsze magazyny modowe. Nawiasem mówiąc, ona zagrała nawet w filmie "Morderczy występ", ale w tym jej kariera aktorska się skończyła. Media mówią, że to ojciec był przeciwny temu, by córka rozwijała się w tym kierunku. Nikt nie wie, co się stało, ale miejmy nadzieję, że piękna Ida Sigrid Lundgren kiedyś się pojawi na naszych ekranach telewizyjnych.

Główne zdjęcie: laykni.com