Siostry bliźniaczki Lucy i Maria Aylmer urodziły się w brytyjskim mieście Gloucester. Ich rodzice to rodowity anglik i kobieta o ciemnej karnacji i o jamajskich korzeniach. Oprócz dziewcząt rodzina miała już dwoje dzieci, które miały po prostu ciemny odcień skóry.

Ale w przypadku bliźniaków genetyka zrobiła zabawny żart. Jedna z dziewczynek całkowicie była podobna do matki, a druga jest prawie kopią jej krewnych ze strony ojca.

foto: lemurov.net

I ma bardzo jasną karnację skóry. Druga siostra, Lucy jako dziecko miała kompleksy: była zupełnie inna niż jej bracia i siostry. A była nawet bliźniaczką!

foto: lemurov.net

Jednak w miarę dojrzewania zdała sobie sprawę, jak wyjątkowa jest jej historia. Dziewczyna ukończyła college i zajmuje się projektowaniem wnętrz.

foto: lemurov.net

Jest dość flegmatyczna, jeśli nie nieśmiała. Ale jej siostra bliźniaczka jest zupełnie inna. Maria to prawdziwy hiperaktywny ekstrawertyk. Zaczęła karierę prawniczą.

foto: lemurov.net

Maria Eilmer stwierdziła w wywiadzie: „Kiedy dojrzałyśmy, chociaż wyglądamy tak różnie, więź między nami stała się znacznie silniejsza”.

foto: lemurov.net

Dziewczyny wcale nie wstydzą się swojej historii. Wręcz przeciwnie, są dumne ze swojego pochodzenia i opowiadają o sobie swoim nowym znajomym.

Główne zdjęcie: lemurov.net