Ten test jest oparty na danych dotyczących długości palców. Uważa się, że ten wskaźnik odzwierciedla skłonność osoby do osiągnięcia sukcesu. Teraz możesz dowiedzieć się, czy masz szansę stać się osobą odnoszącą sukcesy, czy też przez całe życie będziesz się garbić jak koń pociągowy.

Spójrz na zdjęcie i porównaj je z palcami obu dłoni. Który palec jest dłuższy? To będzie odpowiedź na pytanie o Twoją zdolność do osiągnięcia sukcesu.

foto: volkovysk.by

Nr 1 Palec serdeczny jest dłuższy niż wskazujący

To jest ręka osoby odnoszącej sukcesy. Test mówi, że jesteś doskonały we wszystkim, czego się podejmujesz. Wyznaczasz sobie cele, jasno planujesz zadania i poważnie do nich podchodzisz, celowo dążąc do celu.

Taka ręka zdarza się biznesmenom i tym, którzy swojego nie odpuszczą. Możesz być kreatywny, ale zarabianie pieniędzy jest dla ciebie ważniejsze niż malarstwo tylko dla sztuki i sławy.

Tacy ludzie są często samotni w życiu, ponieważ są urodzonymi liderami. A liderzy są zawsze sami, ponieważ zbytnio różnią się od tłumu. Ale im to nie przeszkadza.

Oczywiście depresja jest czasami możliwa, ale tacy ludzie szybko sobie z nią radzą.

Nr 2 Palec wskazujący jest dłuższy niż palec serdeczny

Jesteś empatą. Bardzo emocjonalną i wrażliwą osobą, delikatną naturą ze złożoną organizacją umysłową. Często podejmujesz spontaniczne decyzje, podążasz za uczuciami i nie zawsze myślisz o konsekwencjach lub zastanawiasz się nad posunięciami. Żyjesz tu i teraz i jesteś całkowicie zanurzony w uczuciach.

Test mówi, że cechuje Cię wrażliwość, życzliwość i szybkość reakcji. Najprawdopodobniej masz wielu przyjaciół. Ludzi do ciebie lgną, a samotność ci nie zagraża.

Jesteś bardziej artystą i musisz robić „interesy dla duszy”.

Nr 3 Palce wskazujące i serdeczne są tej samej długości

Jesteś zrównoważoną i spokojną osobą. Konserwatywny i racjonalistyczny. Nie jesteś spontaniczny ani przewrażliwiony. Ciężko pracujesz, ale nie ryzykujesz. Jeśli nie zmienisz tego podejścia, to przez całe życie będziesz pracował, choć na stabilnej, ale nisko płatnej posadzie. Osoby takie jak ty są określane jako „koń roboczy” lub „siła robocza”. Nie ma w tym nic złego. Po prostu stabilność jest dla ciebie ważniejsza niż rozkosze życia, adrenalina i mnóstwo emocji.

Nr 4 Różne ręce mają różne długości palców

Tylko bardzo niezwykli ludzie mają takie ręce. Najprawdopodobniej masz niezwykłe zdolności. Być może masz bardzo rozwiniętą intuicję lub możesz przewidywać przyszłość. Przepowiedzenie twojej przyszłości jest prawie niemożliwe.

Główne zdjęcie: volkovysk.by