Znany włoski biznesmen Gianluca Vacchi ma już 52 lata. Ale dopiero niedawno mężczyzna po raz pierwszy został ojcem. Jego ukochana Sharon Fonseca, która ma zaledwie 25 lat, urodziła mu córkę.

„Jest z nami… Sharon i ja z przyjemnością ogłaszamy, że dziś rano urodziła się nasza córka Blu Jerusalema Vacchi. Dzięki Bogu, jest zdrowa, już ją kochamy bardziej niż życie ”- skomentował sam przedsiębiorca o szczęśliwym wydarzeniu.

foto: instagram

Młoda matka jest nie mniej szczęśliwa. Sharon Fonseca napisała w swoich mediach społecznościowych: „Nasza córka jest tutaj. Słowa nie mogą przekazać tego doświadczenia i wszystkich emocji, których doświadczamy. Jesteśmy wdzięczni i szczęśliwi. Witamy. Już cię kochamy ”.

Nowi rodzice nagrali nawet zabawne wspólne wideo na TikTok, które stało się popularne we włoskim segmencie Internetu. Tańczą na nim na sali porodowej przy zabawnej muzyce razem z lekarzem nadzorującym ciążę kobiety.

Nakręcono to przed porodem, a Vacchi tak to skomentował: „Próbujemy pomóc naszej córce się urodzić ... Ale zaczynam myśleć, że nie chce mnie widzieć”.

Na szczęście dla wszystkich, którzy śledzą życie Vacchi i Fonseca, narodziny przebiegły pomyślnie. Teraz zarówno maleństwo Blu, jak i jej mama czują się dobrze.

Główne zdjęcie: lemurov.net