Kotka Lucy została odebrana matce jako kociak. Ona wraz z braćmi - siostrami trafiła do schroniska jako podrzutek, gdzie odnaleźli ją przyszli „mama” i „tata”. Przez 7 miesięcy mieszkała w ciepłym miejscu, jadła pyszne jedzenie i zawsze starała się podziękować właścicielom „piosenkami”.

Ale pewnego dnia jej właściciele zdecydowali się kupić do swojego domu kogoś bardziej efektownego. Nowo przybyły kotek to Maine Coon. Lucy zareagowała raczej przyjaźnie na nowego lokatora, ale z jakiegoś powodu właściciele postanowili zawieźć Lucy do babci, do wioski gdzie mieszkała.

Przybywając do nowego właściciela, kotka zdała sobie sprawę, że została porzucona, stała się niepotrzebna. Babcia nie lubiła Lucy, początkowo była przeciwna jej przyjazdowi. Ciągle wypędzała kotkę z domu, mówiąc, że powinna iść łapać myszy i lepiej tam zostać.

Lucy wolałaby spacerować dłużej, żeby nie złościć swojej nowej właścicielki, ale na zewnątrz była już zima. Wolałaby przygotowane jedzenie i nagrzany piec.

Aż pewnego dnia Lucy nie wróciła do domu, babcia stwierdziła, że ​​kotka albo znalazła nowy dom, albo zniknęła. Zaledwie kilka dni później przybiegła do niej sąsiadka z drugiego końca wioski z zaskakującą wiadomością.

Okazało się, że u jej nowych sąsiadów, którzy przyjechali w lato, pojawił się niesamowity zwierzak - kotka. Mieszka w tej samej budzie z psem sąsiadów. Ich pies o imieniu Łobuz nieoczekiwanie przyjął kotkę do siebie.

Sytuacja była dla wszystkich szokiem, gdy kotkę znaleźli w psiej budzie, który cicho leżał obok niej i ją ogrzewał. Nikt jej tutaj nie przyniósł. Ona sama zupełnie przypadkowo, biegnąc przez wioskę, wbiegła do psiej budy. Świetny pies stróż, który nienawidzi innych psów i nieznajomych, z jakiegoś tajemniczego powodu nie skrzywdził kotki, a nawet ją ogrzał.

Przypadek psa, który nie chciał gonić obcego kota, tłumaczy się tym, że jest on bardzo dobrze wychowany i stworzony głównie do polowań. Jednocześnie wszystko doskonale rozumie i toleruje nawet to, że musi jeść z tej samej miski ze swoim nowym sąsiadem.

Stopniowo wiadomość rozeszła się po całej wiosce, niektórzy wyrażali chęć zabrania sławnej kotki Lucy. Ale kotka ma już przygotowany ocieplany dom obok psa Łobuza i jest całkiem dobrze zaaranżowany.

Przypadek, że kot i pies są nie tylko przyjaciółmi, ale także śpią obok siebie, jedzą razem z tej samej miski, potwierdza, że ​​na świecie są niezwykle dobrze wychowane psy, takie jak Łobuz.

Główne zdjęcie: google.com