Marco Grubnic jest znany w swojej ojczyźnie w Chorwacji, a także w wielu innych krajach świata. Na swoim profilu na Instagramie ma ponad 67 tysięcy subskrybentów, popularny chorwacki stylista regularnie publikuje ciekawe zdjęcia ze stylowymi obrazami, krajobrazami i obiektami architektonicznymi. Ale główną bohaterką zdjęć była zasłużenie matka Marco - Branca. Ma 61 lat i trudno w to uwierzyć.

Jeśli spojrzysz na to zdjęcie, możesz pomyśleć, że to nie syn i matka, a brat i jego siostra (nie wiadomo czy najstarsza). Branca jest niesamowicie piękna i atrakcyjna, a w sieci wiele osób nazywa ją chorwacką Barbie. Ale kobieta ma też wielu nienawidzących i zazdrosnych hejterów, którzy nieustannie oskarżają Grubnic o nadmierną miłość do operacji plastycznych i nienaturalny wygląd. Ale Branca nie zwraca uwagi na takich ludzi i cieszy się życiem.

Może się wydawać, że Grubnik jest odnoszącą sukcesy modelką lub aktorką, ale tak naprawdę pracuje jako ekonomistka od 42 lat z rzędu i deklaruje, że będzie pracować tak długo, aż „opadnie z sił”, czyli pozwoli jej stan zdrowia. Współmałżonek Branci jest zwykłym emerytem, ​​który przez całe życie był pracownikiem cegielni. Syn Grubnika, Marco (obecnie ma 37 lat), opanował zawód stylisty.

Branca jest często pytana, jaki jest sekret jej wiecznej młodości i niesamowitej urody. Odpowiada, że ​​zawsze bardzo uważnie dba o siebie. Mąż i syn nigdy nie widzieli kobiety bez manicure i pedicure. Wychodząc z domu Grubnik maluje się i zakłada wyłącznie buty na wysokim obcasie. Jaskrawe, kobiece sukienki i szpilki sprawiają, że Branca czuje się jak młoda kobieta. A jej zdaniem wiek to tylko cyfra w paszporcie.

61-letnia „Barbie” twierdzi również, że jej ogród pomaga zachować urodę, gdzie rodzina uprawia warzywa, wszelkiego rodzaju jagody i owoce, na przykład wiśnie, kiwi, kaki, figi i wiele innych. Na działce znajduje się staw, który małżonkowie codziennie dokładnie monitorują. Zatem najprawdopodobniej to umiarkowana codzienna aktywność fizyczna i zdrowa, zbilansowana dieta korzystnie wpływają na wygląd i zdrowie Branci. Tak czy inaczej Grubnik jest szczęśliwa, piękna i czuje się aktywną fizycznie kobietą.

Główne zdjęcie: lemurov.net