Dziewczyny urodzone pod tymi znakami zodiaku są za mądre, aby być szczęśliwymi w małżeństwie.

Waga

Mądre, piękne, skromne! Jeśli kochają, to całym sercem i od samego początku po prostu ubóstwiają swoją bratnią duszę. Potrafią naprawdę dbać, być delikatnymi, stać się najlepszym przyjacielem, a jednocześnie doświadczoną kochanką, a także okazywać matczyną troskę, karmić i poić oraz robić na drutach wełniane skarpety. A co zrobić z umysłem? Po niedługim czasie takie dziewczyny zaczynają rozumieć, że nie mieszkają z aniołem, ale ze zwykłym śmiertelnikiem. Co więcej, ich mężczyzna jest bardzo zuchwały, nie błyszczy inteligencją i nie potrafi nawet rozwiązywać codziennych problemów. Wszędzie zostawia skarpetki i okruchy chleba, często chodzi nieogolony z nieprzyjemną brodą, a od ich pierwszego spotkania nie prowadził poważnych rozmów. W chwili kiedy zda sobie sprawę z sytuacji, odejdzie, rozczarowana całą płcią przeciwną i ogólnie miłością.

Baran

Dziewczyny spod znaku Barana nigdy nie boją się trudności. Wręcz przeciwnie, im więcej trudności, tym życie jest bardziej interesujące. Oto główny haczyk i główny powód ich rozczarowania związkiem. Z zewnątrz może wydawać się to dziwne, że tak piękna, figlarna, wysportowana osoba zaczęłaby spotykać się z chudym alkoholikiem i prostym głupcem - innymi słowy, niesympatycznym facetem? Mogą po prostu zauważyć w nim coś, czego inni nie mogą zobaczyć - trzeba to mieć na uwadze. Czego Inni nie zauważyli, jedynie ona była w stanie zobaczyć. W tym samym czasie dziewczyny spod znaku Barana starają się jak najlepiej: ubierają go, wybierają buty, tuczą, wybaczają zdradę i pijaństwo przez kilka miesięcy. I czekają. Wkrótce wszystko się zmieni - a jej przegrany wkrótce zostanie zwycięzcą. Nie chodzi tylko o to, że ma wyższe wykształcenie jako psycholog. Mogą poczekać kilka lat. A później staje się jasne, że trzeba było słuchać innych - być może naprawdę trzeba było wysłuchać opinii większości wcześniej. Gdy tylko Baran to zrozumie, po prostu wyrzuca mężczyznę na ulicę. A potem po prostu płacze przez długi czas w poduszkę. Czasami jednak udaje im się zapomnieć to, czego chcą, ale potrzeba dużo czasu i wysiłku, przez co szczęście po prostu mija ich obok.

Wodnik

Dziewczyny spod znaku Wodnika lubią mężczyzn, a mężczyźni lubią dziewczyny spod znaku Wodnika! W końcu są piękne, inteligentne, ciekawe! Ale takie dziewczyny nie wiedzą, co zrobić z mężczyzną, który już poprosił o rękę i serce. Na pewno nie zobaczą nic ciekawego w małżeństwie i jest to dla nich zupełnie jasne. Kiedy ujrzą górę brudnych naczyń, zakurzone półki, brud, codzienne dokuczanie i zazdrość męża - zrozumie, że nie tego potrzebowała. Dlatego na propozycję ślubu takie dziewczyny mówią wszystkim: „Nie!” – aż do wieku podeszłego. A kiedy się starzeją, zdają sobie sprawę, że prawdopodobnie powinny były udawać głupią i próbować ogólnie udawać, że chcą dziś wieczorem stać w kuchni i słuchać męża mówiącego o jego ciężkim dniu. Przynajmniej po to, aby na starość miały wnuki i nie były same, a z mężem.

Strzelec

Kobieta Strzelec, oprócz tego, że jest bardzo piękna i atrakcyjna, ma bystry umysł. Nie każdy człowiek jest w stanie konkurować z nią dowcipem i erudycją. Strzelcy to wszystko rozumieją. Jest dla nich jasne, że nie zniesie obok siebie głupca ani skąpca! Zawsze jest obok niej wielu mężczyzn, którzy nawet teraz są gotowi ją poślubić, ale ona czeka na jedynego, którego obraz jest w jej głowie. Ale nadal nie ma książąt - książęta potrzebują prostszej opcji. Dziewczęta spod znaku Strzelca albo żyją same przez całe życie, albo chwytają to, co zostało i nie zadają niepotrzebnych pytań.

Bliźnięta

Bardzo towarzyskie, atrakcyjne i zabawne są dziewczyny urodzone pod tym znakiem zodiaku. Byłoby jeszcze lepiej, gdyby w snach o narzeczonym były nieco bardziej przyziemne i przyjrzały się bliżej otoczeniu. Na samym początku, w okresie romansu i pocałunków, wszystko im pasuje. Ale później, wraz z nadejściem szarej codzienności, ich narzeczony może się zmienić. Nie jest już tak atrakcyjny jak wcześniej i nie ma już dawnej werwy. Po jakimś czasie dziewczyny spod znaku Bliźniąt zaczynają rozumieć, że już „wyrosły” z tego związku, a jej mężczyzna pozostał gdzieś w tyle. Nie będą już tolerować jego nudy. Jego żarty nie wydają się tak zabawne jak wcześniej, a jego uśmiech jest po prostu irytujący. Bliźnięta są całkowicie rozczarowane swoim wyborem i opuszczają takich mężczyzn.

Główne zdjęcie: volkovysk.by