Lee Soo Jin mieszka w Korei i pracuje jako dentysta. Aż trudno uwierzyć, że nie ma 30, a nawet 40 lat. Lee Soo skończyła 51 lat w 2020 roku, ale wygląda młodziej niż jej córka.

Większa część życia Jin była więcej niż zwyczajna. Ukończyła uniwersytet i zaczęła pracować jako dentysta, wyszła za mąż i urodziła dziecko. Ale małżeństwo się rozpadło, a Lee Soo samotnie wychowywała córkę.

W 2016 roku Jean postanowiła założyć konto na Instagramie i zaczęła publikować swoje zdjęcia. Zdjęcia natychmiast przyciągnęły uwagę, ponieważ w profilu wskazano prawdziwy wiek, w który wielu nie wierzyło.

Ale popularność szybko wzrosła, wkrótce kobieta zaczęła być zapraszana do programów telewizyjnych, aby poznać jej sekret młodości.

Interesujący fakt! W wywiadzie Lee Soo powiedziała, że zainteresowała się mediami społecznościowymi z powodu samotności.

Ze względu na sławę i stałe zatrudnienie córka Jin oddaliła się od matki i przez pewien czas nawet się z nią nie komunikowała. Ale Li Soo udało się nawiązać kontakt z córką i rodzina jest ponownie połączona i spędza razem dużo czasu. Matka i córka często spacerują, chodzą na siłownię. Często są przyjmowane za rodzeństwo, a Jin jest zwykle uważana za młodszą.

U Li Soo wielokrotnie próbowałi wydobyć sekret wiecznej młodości. Jin zapewnia, że w jej życiu nie ma nic nadzwyczajnego. Śpi co najmniej osiem godzin dziennie, regularnie ćwiczy, stosuje zdrową i zbilansowaną dietę oraz używa niedrogie, ale odpowiednie dla niej kosmetyki. Lee Soo uważa optymizm i pozytywne myślenie za główne klucze do sukcesu.

Jin była wielokrotnie oskarżana o uzależnienie od chirurgii plastycznej, ale kobieta zaprzecza plotkom. Dziennikarze szukali nawet kobiety wśród pacjentów klinik, ale nic nie znaleźli. To dowodzi, że Li Soo naprawdę ma naturalne piękno, za które nazywana jest „boginią wiecznej młodości”. Może ma tajemnice, ale jak dotąd nikt o nich nie wie.

Główne zdjęcie: lemurov.net