Czułość to cecha, której manifestacji każda kobieta oczekuje od ukochanej osoby. To prawda, że ze względu na specyfikę wychowania mężczyzn w naszym społeczeństwie nie wszyscy mężczyźni są w stanie to pokazać.

Wielu z nich uważa, że jest to przejaw słabości i kobiecości, a ktoś po prostu nie jest do tego naturalnie skłonny.

Jednak wielu mężczyzn naprawdę wie, jak okazywać szczerą czułość swojej partnerce. Przede wszystkim jest to typowe dla przedstawicieli niektórych znaków zodiaku.

Byk nie wydaje się zbyt romantyczny tylko na pierwszy rzut oka. Naprawdę nie lubią tracić czasu na delikatne słowa i raczej nie śpiewają serenad pod oknem ani nie piszą wierszy na cześć swojej ukochanej.

Swoją czułość i troskę okazują w bardziej praktyczny sposób: dbają o kobietę, żeby zapewnić jej dobro finansowo, często przygotowują jedzenie na wspólne obiady, wręczają prezenty.

Trudno im wyrazić miłość słowami, ale zawsze robią to poprzez swoje czyny. Najczęściej doceniają to kobiety, które rodzą się również pod ziemskimi znakami, które potrafią docenić takie przejawy uczuć.

Mężczyźni urodzeni pod tym znakiem są uważani za najbardziej czułych. Wyrażają to na wiele sposobów: podobnie jak Byk lubią dawać prezenty, a także są hojni na miłe słowa.

W pierwszych tygodniach związku mogą zachowywać się dość nieśmiało, ale w przyszłości zaczną poświęcać swojemu partnerowi dużo czasu i uwagi.

Ponadto są to najbardziej delikatni i troskliwi ojcowie, dla których bardzo ważny jest stan psychiczny dzieci, zaspokojenie ich potrzeby rodzicielskiej miłości, uwagi i komunikacji.

Ich dbałość o bliskich sprawia, że przedstawiciele tego znaku są jednymi z najbardziej pożądanych partnerów - w istocie bardzo rzadko pozostają sami.

Mało znane Panny często wydają się innym szorstkie i bardzo praktyczne, a ponadto są raczej nudne w komunikacji. Być może jest to do pewnego stopnia dla nich charakterystyczne, ale nikt nie może dorównać im w praktycznej opiece nad bliskimi.

Bardzo uważnie obserwują zdrowie i samopoczucie bliskich, zawsze pomagają radzić sobie z trudnościami i nigdy nie pozostawiają ich bez wsparcia w sytuacji problemowej.

Wydaje im się, że taka manifestacja czułości jest znacznie cenniejsza niż słowa i romantyczne gesty. Być może mają rację: taka opieka sprawia, że czujesz się chroniony i przestajesz martwić się możliwymi problemami.

Mężczyźni Ryby okazują swoją czułość w najbardziej znany i tradycyjny sposób. To oni piszą wiersze do swoich ukochanych, śpiewają piosenki, rysują na papierze obrazy bliskich i dają te kwiaty, które lubią ich partnerzy, a nie typowe bukiety róż.

Często mówią o swojej miłości, zmuszeni do rozstania, piszą długie i romantyczne listy.

Trudno im rozpocząć nowy związek z powodu pewnej nieśmiałości, ale rzadko się rozstają - w dużej mierze właśnie dlatego, że są w stanie wyrazić swoją czułość i miłość w stu procentach, za co ich bliscy są gotowi na wiele kompromisów w związku.

Główne zdjęcie: google.com