Po prostu mów do nich co myślisz i myśl, co mówisz.

Niezależnie od tego, czy Panna jest Twoim przyjacielem, partnerem czy członkiem rodziny, jest 10 rzeczy, które powinieneś wiedzieć o Pannie:

1. Bądź ostrożny - Panny są bardzo wrażliwe i są tego świadome. Dlatego robią wszystko, co w ich mocy, aby kontrolować emocje. Tłumią je tak bardzo, że często dowiadujesz się o wszystkim w ostatniej chwili.

Ważne jest, aby Panna czuła się całkowicie bezpieczna - tylko wtedy może spokojnie porozmawiać o swoich uczuciach. Ważne jest dla niej, żebyś naprawdę słuchał. Najpierw jednak przygotuj się na prawdziwa eksplozję emocji, bo jak już wspomniano, Panny przez większość czasu bardzo dobrze ukrywają swoje uczucia.

2. Mów, co myślisz i myśl, co mówisz. Panny nie znoszą gier psychologicznych i nie lubią przypuszczeń. Ale pamiętaj: musisz być z nimi szczery, ale uważaj kiedy mówisz prawdę.

3. Porządek, praca i jeszcze więcej porządku. Wyrażenie „kreatywny bałagan” brzmi dla Panny jak „tortura”.

Nie próbuj nawet żyć zgodnie z ich wyobrażeniami o porządku (nawet sama Panna może mieć z tym trudności). Ale, na litość boską, przynajmniej okaż chęć pomocy.

4. Nie zapomnij rozpieszczać Panny (ponieważ ona sama nie jest w stanie tego zrobić). Niewiele znaków zodiaku jest w stanie dać tak dużo i tak mało dbać o siebie.

A jeśli myślisz, że Panna narzuca ci zbyt surowe standardy zachowania, pomyśl tylko o tym, że traktuje siebie sto razy surowiej. Dlatego tak ważne jest, abyś ze swojej strony starał się ją rozpieszczać i być dla niej jak najbardziej przyjazny. Panna na pewno to doceni i nigdy tego nie nadużyje.

5. Nie lekceważ intuicji Panny, która zawsze mówi prawdę i zachowuje się uczciwie wobec innych ludzi. Nie tylko wyczuwają kłamcę na milę, ale także cenią uczciwość bardziej niż porządek.

Zaleta: intuicyjna Panna zawsze najpierw rozpoczyna rozmowy na nieprzyjemne tematy, jeśli uzna, że ​​będzie to dla Ciebie niewygodne. Wada: nie możesz niczego przed nią ukryć, nawet jeśli próbujesz to zrobić w najlepszych intencjach.

6. Oddanie jest jedną z głównych cech Panny, więc pozostanie ze swoim przyjacielem lub partnerem do samego końca - bez względu na wszystko. Ale jeśli zda sobie sprawę, że jej związek jest jednostronny, zakończy go na zawsze. Ale zanim podejmie tak radykalny krok, Panna da ukochanej osobie nie jedną, ale pięć szans na naprawienie sytuacji.

7. Przyzwyczaj się do faktu, że Panny są pracoholikami. Są sumienne w pracy, a także w związkach i hobby. Są dumne ze swojej pracowitości i ciężkiej pracy i nienawidzą nieostrożnych ludzi, którzy wykonują pracę lewą ręką. Dlatego jeśli pracujesz nad związkiem z nią, Panna zwróci Ci troski i uczucia po stokroć. I tak, przyzwyczaj się do tego, że „Najpierw praca, później przyjemność”.

8. Lubią „oddychać”, więc daj im trochę przestrzeni. Lubią przebywać z ludźmi, ale jednocześnie są niezwykle niezależnymi jednostkami. Musisz znaleźć równowagę między czasem spędzanym z nimi a czasem, kiedy będą same ze sobą.

9. Zostań oddanym fanem Panny. Prawdopodobnie myślisz, że osoby urodzone pod tym znakiem są zbyt krytyczne wobec innych, ale nie masz pojęcia, na jaką krytykę się narażają. Dlatego potrzebują wsparcia i kogoś, kto powie im, jak ważne jest świętowanie ich małych zwycięstw i bycie dumnym ze swoich osiągnięć.

10. Panny są pełne pasji. Na początku mogą być nieco powściągliwe, ale gdy tylko Panny zaczną czuć się z tobą bezpiecznie, otwierają się. Jak już wspomniano, Panny dają z siebie 100% w związku, pozostając wiernymi ukochanej osobie.

Główne zdjęcie: binokl.cc