Stała felietonistka Alena Prokina jest pewna: trzeba częściej patrzeć na gwiazdy i słuchać ich rad. Wczoraj było niezwykłe święto - Dzień zbiegu snów. Razem z astrologami postanowiliśmy dowiedzieć się, komu śnią się prorocze sny i kto wie, jak wykorzystać te wizje na swoją korzyść.

Baran

Z reguły Baran jest skowronkiem. Dyscyplina pomaga im szybko odzyskać siły, wystarczy od trzech do czterech godzin, aby Baran był jak „nowy”. Ponieważ świadomość tego znaku jest bardzo żywa i działa w nocy. Więc sny są żywe i dobrze zapamiętane. Niektórym Baranom udaje się znaleźć wyjście z trudnych sytuacji życiowych dzięki snom.

Byk

Byk często ma pyszne sny - kulinarne przysmaki. Jest też podatny na innych, dlatego często marzy o emocjonalnych epizodach z ludźmi z prawdziwego życia. Ponadto często pojawiają się chwile związane ze zdrowiem: siniaki, urazy, choroba - zwróć uwagę na psychosomatykę.

Bliźnięta

Bliźnięta uwielbiają spać, ale nie będą długo leżeć w łóżku - jest zbyt wiele do zrobienia. Sny Bliźniąt to gra podświadomości. Skoro chłoną wszystko dookoła, to widziany dzień wcześniej film też może się przyśnić. Często widzą siebie z zewnątrz i potrafią się kontrolować.

Rak

Dla Raka sny to drugie życie. Zanurzają się w nich ze szczególną przyjemnością, ponieważ ich „wewnętrzne dziecko” utożsamia się ze światem snów. Sny Raków są często przepojone optymizmem, ciepłem i miłością do wszystkich żywych istot wokół. Ponieważ Raki są również bardzo emocjonalne w życiu, interpretują swoje relacje z ludźmi w snach.

Lew

Lwy mają bardzo głębokie sny, jednak zaśnięcie jest często trudne. Mają po prostu dar jasnowidzenia. Doskonale interpretują sny, pamiętają te najważniejsze, w których czują racjonalne jądro. Jeśli Lew ostrzega cię przed czymś i mówi, że miał o tym sen, posłuchaj go.

Panna

Panny, pomimo zewnętrznej oschłości, są bardzo rozwinięte romantyczne i darzą empatią innych. Dlatego często marzą o przemianie w innych ludzi – jak wędrówka duszy. W ten sposób podświadomość Panny radzi sobie z komunikacją - aby zrozumieć, kto jest przed Tobą. Często pojawiają się wizje historyczne - damy, rycerze i pasterze.

Waga

Waga uwielbia latać w snach: nad morzem, miastami, lasami. To łagodzi stan psycho-emocjonalny. Jeśli w życiu są nierozwiązane problemy, Waga śni o tym, jak sobie z tym poradzić. Kiedy jest zestresowana, pojawia się wizja ucieczki skądś lub ucieczki przed kimś. Waga marzy również o stworzeniach z bajkowego świata - ciasteczkach, czarodziejkach.

Skorpion

Na szczególną uwagę zasługują obrazy z podświadomości Skorpionów. Nasycone są mistyczną wiedzą o ludziach i przyrodzie. Skorpiony często mają silny „posmak” snu, jakby wszystko było tak prawdziwe, że nadal potrzeba czasu, aby dojść do siebie. Często marzą o niesamowitym splocie fabuły. Potrafią rozwiązywać swoje problemy w snach.

Strzelec

Strzelec bardzo racjonalnie podchodzi do snów - idzie spać, śpi 7-8 godzin i kontynuuje życie. Zdarzają się niezwykłe wizje, ale nie często, dla nich sen jest częścią prawdziwego życia. Dlatego nie przychodzą im do głowy fantastyczne obrazy, ale całkiem realne, bez których Strzelec się nudzi.

Koziorożec

Koziorożce są spragnione odkrywczych snów, w których próbują odkryć tajemnice poprzedniego dnia. Istnieją również mistyczne domysły, które wymagają starannej analizy, ale Koziorożce nie lubią zawracać sobie tym głowy. Prawdziwe życie jest bardziej interesujące i nieprzewidywalne. Ale kochają idealne sny, w których króluje miłość, sceny powszechnego szczęścia i zrozumienia.

Wodnik

Wodnik uwielbia zagłębiać się w swoje sny i są one mega-interesujące. Są w nich przemiany, szczerość, iluzje i chwile jasnowidztwa. Tak, Wodniki wiedzą, jak komunikować się ze swoją podświadomością i wyciągać wnioski najbardziej przydatne dla siebie. To właśnie zrobił Wodnik Mendeleev w swoim czasie, tworząc swoją słynną tabelę pierwiastków chemicznych.

Ryby

Ryby muszą się wyspać - to ich źródło energii. Idealne światy, w których można się ukryć i żyć wśród fantastycznych stworzeń i wyjątkowej przyrody, gdzie morze, słońce i pełne szczęście. Jeśli Ryba cierpi na bezsenność, należy podjąć kroki – bo może nastąpić wypalenie.

Główne zdjęcie: vm.ru