Psy, jak wszyscy doskonale wiedzą, wyróżniają się niesamowitą lojalnością i wielkim przywiązaniem do ludzi. Ta więź powstaje od pierwszej znajomości i trwa przez całe życie. Psy nigdy nie opuszczą ukochanej osoby i są gotowe podążać za nią wszędzie i zawsze.

Ale czasami zdarza się, że ludzie muszą zostawić zwierzę na chwilę, np. w hotelu lub u znajomych, jeśli w domu nie ma nikogo, kto by mógł nim opiekować się. Wtedy pies jest bardzo smutny i tęskni za swoją ukochaną osobą.

Tak właśnie stało się z uroczą sunią Belly i jej właścicielem Lenny. Mężczyzna został zmuszony do wyjazdu na kilka dni do innego miasta i postanowił zostawić psa z przyjaciółmi. Ale Bella nie rozumiała, co się stało i nie chciała mieszkać w czyimś domu. Po prostu uciekła i próbowała znaleźć swojego pana. Przez jakiś czas udawało jej się podążać tropem pana, ale bardzo szybko ten trop straciła i całkowicie się zgubiła.

Gdy tylko Lenny dowiedział się o zniknięciu psa, natychmiast porzucił wszystkie swoje sprawy i wrócił do swojego rodzinnego miasta. Młody człowiek dołożył wszelkich starań, aby znaleźć swojego ukochanego psa. Zadzwonił do wszystkich lokalnych schronisk, zamieścił wiele ogłoszeń i nie przestał szukać zagubionego szczeniaka. Dwa dni później, w końcu otrzymał wiadomość o zaginionym psie i rzucił się na spotkanie z nim.

Moment spotkania zaniepokojonego, ale radosnego właściciela z psem, który jest w siódmym niebie z powodu długo oczekiwanego spotkania z ukochanym panem, został sfilmowany przez znajomego Lenny'ego, z którym zostawił psa, gdy wyjeżdżał. Obejrzyj wzruszający i radosny filmik z długo oczekiwanego spotkania.

Source: youtube.com

Główne zdjęcie: mimimetr.me