Niewiele osób wie, że światowa gwiazda Britney Spears ma młodszą siostrę. Jamie Lynn jest 10 lat młodsza od Britney. Jednak siostry są do siebie bardzo podobne, a Jamie zawsze marzyła o byciu gwiazdą. Britney rozpoczęła swoją podróż do sławy bardzo wcześnie, jako nastolatka Spears była już sławna na całym świecie. Ale rodzice nie byli zaangażowani w twórczy rozwój Jamie Lynn. Skupili wszystkie swoje wysiłki na najstarszej córce.

foto: oglavnom.su

foto: oglavnom.su

Jednak Jamie Lynn nadal zdołała osiągnąć pewien sukces. Po castingach dostała się do projektu Nickelodeon. W bardzo krótkim czasie zdobyła miłość publiczności i wiele nagród. Wyglądało na to, że czeka ją oszałamiający sukces. Ale wszystko poszło nie tak: Lynn została pozostawiona samej sobie i wcześnie zakosztowała „rozkoszy” dorosłości. Jak się okazało, 16-latka zaszła w ciążę ze swoim chłopakiem. Postanowiła skupić się na urodzeniu i wychowaniu dziecka, więc porzuciła karierę.

foto: oglavnom.su

Jamie Lynn później wyszła za mąż za biznesmena Jamiego Watsona. Krążyły pogłoski, że był ojcem córki Lynn, a ta historia z nastoletnim chłopakiem została wymyślony, aby Watson mógł uniknąć więzienia. Teraz Jamie Lynn jest matką dwóch córek, całkowicie poświęciła się rodzinie. Ma 29 lat i jest prostą gospodynią domową. Sama Jamie przyznaje, że nie zazdrości siostrze sukcesu, bo widzi, jakie to trudne dla Britney. Co więcej, starsza siostra jest pod opieką ojca. Jednak Jamie Lynn próbuje wesprzeć swoją siostrę, teraz są bliżej siebie niż kiedykolwiek były.

foto: oglavnom.su

foto: oglavnom.su

foto: oglavnom.su

Główne zdjęcie: oglavnom.su