Nierzadko zdarza się, że mężczyźni z wiekiem stają się przystojniejsi. Dotyczy to zwłaszcza gwiazd, które dbają o swój wygląd i starają się pięknie się starzeć. Ale są sytuacje, w których ich młodzi synowie i tak wyglądają lepiej niż ich sławni rodzice...

Alain-Fabien (syn Alaina Delona)

Najmłodszy syn przystojnego aktora niedawno obchodził swoje 26 urodziny. Jest niesamowicie podobny do swojego ojca w tym wieku, który w takich latach zabłysnął już na ekranach kin w filmach „Samuraj”, „Pierwsza noc pokoju” i „Zorro”.

Jednak młody człowiek nie poszedł w jego ślady. Próbuje się znaleźć jako model. W swoim portfolio ma prace z Theory, Dior, Valentino, SAND, Mango i innymi prestiżowymi i popularnymi markami.

Chet (syn Toma Hanksa)

Chet wyróżnia się z rodziny. Nie rozpoczął kariery aktorskiej, nie przypomina swojego ojca, w przeciwieństwie do swojego starszego brata... Ale młody człowiek ma wielu fanów i udaną karierę rapera.

We wczesnych latach Chet używał narkotyki, ale teraz prowadzi całkowicie zgodny z prawem styl życia: wychowuje swoją ukochaną córkę imieniem Mihai, jeździ motocyklem i robi sobie tatuaże.

Patrick (syn Arnolda Schwarzeneggera)

W wieku 20 lat Schwarzenegger zdobył tytuł „Mr. Universe”. Teraz jego syn Patrick jest dwa lata młodszy. On, choć nie tak jak jego ojciec w tym wieku, jest też bardzo przystojny.

Patrick wystąpił w kampaniach reklamowych dla znanych marek. Pojawiał się w reklamach Hudson Jeans, Toma Forda, Mango Mana i Calvina Kleina. Młody człowiek ma też konto na Instagramie, które jest popularne wśród płci pięknej.

Milo (syn Mela Gibsona)

W biografii Mela Gibsona jest wiele wątpliwych momentów. Ale jedno jest jasne: liczne dzieci aktora są cudowne, dotyczy to również jednego z młodszych synów, Milo.

Początkowo Milo pracował jako zwykły masażysta i nie aspirował do kariery w mediach. Jednak gdy młody człowiek postanowił spróbować swoich sił w kinie, jego życie się zmieniło. Wszystko dzięki temu, że Milo odziedziczył po ojcu nie tylko urodę, ale także talenty aktorskie.

Mick (syn Michaela Schumachera)

Mick Schumacher przypomina swojego ojca. Jasnowłosy, dostojny, otrzymał od ojca nie tylko atrakcyjny wygląd, ale także zamiłowanie do szybkości.

W zeszłym roku Mick zadebiutował w Formule 1 i zdobył dobry wynik. Ponadto młody człowiek jest aktywnie zaangażowany w sieci społecznościowe. Liczba subskrybentów rośnie każdego dnia.

Główne zdjęcie: lemurov.net