8-miesięczne dziecko Theo ma przyjaciela. On jest duży, pluszowy, można z nim się bawić i spać razem. I to nie jest pluszowy miś (jeśli tak zdecydujesz z opisu), a prawdziwy pies o imieniu Charlie. Ta wesoła para jest zawsze razem.

Theo zaprzyjaźnia się ze swoim zwierzakiem. Internautów uderzył fakt, że Charlie pomaga położyć dziecko do snu. Zwierzak zastępuje opiekunkę i ... koc. Zobacz, jak słodko śpi dziecko!

A jeśli Theo nagle zasnął w nosidełku, jego przyjaciel zawsze jest obok. No i jak może być bez pocałunku przed snem (polizać nos).

Rodzice Theo są fanami psów rasy Goldendoodle. Jest to mieszanka wyhodowana ze Golden Retriever i Pudla. Rodzina ma trzech czworonożnych przyjaciół. I każdy z nich stał się już gwiazdą sieci.

foto: baby.ru

foto: baby.ru

Theo z futrzastymi przyjaciółmi dobrze się bawi. A rodzice chętnie wspierają każdą aktywność.

Wspólna degustacja ciasteczek

Zabiegi wodne z dużą ilością piany

foto: baby.ru/

Spójrz, Charlie, to jest morze!

foto: baby.ru/

Kto mnie wydał mamie?

foto: baby.ru/

Mały Theo — młody fashionista. W jego szafie jest kilka muszek. One są również w garderobach jego ulubieńców.

foto: baby.ru/

Subskrybenci rodziców Theo czasami zastanawiają się, czy nie obawiają się zostawiać dziecko z takim dużym zwierzakiem (waga dorosłych Goldendoodle może osiągnąć 34 kg). Odpowiadają, że pies Charliego i jego przyjaciele są idealnymi psami towarzyszącymi. Oni są zabawni, mili, cierpliwi. Najlepsze nianie dla dziecka.

Pomimo gęstej sierści, linienie u Goldendoodle jest minimalne. Psów trzeba czesać 2-3 razy w tygodniu za pomocą grzebienia z rzadkimi zębami. A jeszcze z nimi trzeba biegać i grać. Bez aktywności fizycznej Goldendoodle nie mogą się obejść.

Główne zdjęcie: baby.ru