Każda osoba ma aurę, niezależnie od tego, czy przyznaje się do jej istnienia, czy nie. To jest to specjalne pole energetyczne, które otacza nas niewidzialną tarczą.

Aura może być ciemna i odpychająca albo jasna, która przyciąga innych jak silny magnes. Komunikacja z posiadaczami czystej aury jest łatwa i przyjemna.

Wydają się emitować specjalne wewnętrzne światło, które rozgrzewa duszę i daje nadzieję.

Przy takich ludziach rodzi się rozkoszne uczucie spokoju i ciszy. Wszystkie problemy ustępują, a zmęczenie i smutek znikają bez śladu.

Astrologowie uważają, że wśród tych czterech znaków zodiaku najczęściej można znaleźć właścicieli czystej aury.

Bliźnięta to najbardziej dobroduszni i przyjaźni przedstawiciele zodiaku. Ich jasna, czysta aura przyciąga ludzi do nich.

Po kilku minutach komunikacji z przedstawicielem tego znaku nawet nowi znajomi mają poczucie, że znają się przez całe życie. Wszelkie napięcie i czujność szybko znikają, a zastępują je zaufanie i poczucie duchowej lekkości.

Bliźnięta wydają się promieniować dobrocią i hojnością na poziomie energetycznym. Zawsze są gotowi wspierać i rozweselać tych, którzy tego potrzebują.

Przedstawicielom tego znaku obca jest zazdrość, uraza czy chciwość. Chętnie i radośnie dzielą się swoim ciepłem z innymi i pomagają innym patrzeć z optymizmem nawet na nieprzyjemne rzeczy.

Bliźnięta są bardzo otwartymi ludźmi, skłonnymi widzieć w każdym tylko dobro. Jednocześnie nie jest łatwo ich oszukać, ponieważ są bardzo sprytni i spostrzegawczy i zawsze wyraźnie rozumieją, kto jest przed nimi.

Ich jasna aura służy im jako niezawodna ochrona przed wszelkimi próbami wyrządzenia im krzywdy na poziomie energetycznym.

Wodnik to kolejny przedstawiciel elementu powietrza, który szczyci się niesamowicie czystą aurą. Wyróżnia go szczególna duchowa szlachetność i mocne zasady życiowe, które nie pozwalają mu popełniać niegodnych czynów.

Wodnik przyciąga do siebie ludzi i chętnie ich poznaje i komunikuje się ze wszystkimi. Uprzedzenia są obce przedstawicielom tego znaku, wśród ich przyjaciół mogą być przedstawiciele różnych warstw społecznych, bo najważniejszy jest dla nich wewnętrzny świat człowieka.

Wodniki chętnie będą się komunikować z dobrodusznym żebrakiem, ale jest mało prawdopodobne, aby zechcieli kontynuować znajomość z okrutnym i cynicznym biznesmenem. Przedstawiciele tego znaku podświadomie lgną do tych samych błyskotliwych ludzi, jak oni.

Wodniki odrzucają negatywne nastawienie i łatwo wybaczają nawet tym, którzy kiedyś ich obrazili, nie chcąc zatruwać swojej czystej duszy urazą i złością.

Komunikując się ze Strzelcem, ludzie odczuwają przypływ witalności i poprawę nastroju.

Pojawia się chęć do działania, a przygnębienie znika bez śladu. A wszystko dlatego, że przedstawiciele tego znaku mają krystalicznie czystą aurę i promieniują jasną energią.

Nie mogą obojętnie przejść obok cudzego nieszczęścia i dołożą wszelkich starań, aby pomóc nawet zupełnie obcej osobie. Strzelec nie może znieść, gdy ktoś jest smutny.

Zawsze są gotowi rozweselić Cię zabawnym żartem i pomóc spojrzeć na sytuację w pozytywny sposób. Będąc bardzo hojnymi, mogą dzielić się wszystkim, co mają, nie prosząc o nic w zamian.

Strzelec czuje się szczęśliwy, gdy może komuś pomóc. Każdego dnia robi dobre rzeczy, chcąc zobaczyć wokół siebie jak najwięcej szczęśliwych twarzy.

Panny mogą wydawać się zbyt skrytymi, beznamiętnymi i zimnokrwistymi ludźmi. Ale pod zewnętrznym chłodem mają czystą duszę i dobre serce.

Przedstawiciele tego znaku dążą do ideału i starają się uczynić nasz świat lepszym. Zmiany zawsze rozpoczynają od siebie, ponieważ stawiają sobie najwyższe wymagania.

Pannom obce są zazdrość i chciwość. Wszystko, co robią dla dobra innych, jest podyktowane najjaśniejszymi bezinteresownymi motywami.

Panny są bardzo rzetelne i uczciwe. Możesz śmiało na nich polegać w każdej sytuacji, gdyż z pewnością uzasadnią pokładane w nich zaufanie.

Przedstawiciele tego znaku to dobrzy lojalni przyjaciele. Czasami tylko Panna jest w stanie powiedzieć całą prawdę osobiście, gdy inni kłamią i udają.

Główne zdjęcie: google.com