Nie zaskoczysz nikogo późnym porodem, gdy jest to kobieta w wieku 40-45 lat. Ale dzisiaj natknęłam się na artykuł, który opowiadał o kobiecie która miała prawie 70 lat (!). Po pierwsze była w stanie zajść w ciążę, a po drugie urodziła zdrowe dziecko!

foto: google

Bardzo mnie to zdziwiło i nie uwierzyłabym, że artykuł jest prawdziwy, gdyby nie zdjęcia matki i dziecka.

Adriana Iliescu. Ta kobieta przez całe życie była samotna i marzyła o dziecku, ale nie miała szczęścia. A teraz los dał jej szansę, w wieku 65 lat zdała sobie sprawę, że jest w ciąży.

foto: google

W klinice położniczej próbowano jej za wszelką cenę wytłumaczyć, że poród jest zbyt niebezpieczny i może nie tylko stracić dziecko, ale także życie.

Ale Adriana uparła się i powiedziała, że ​​urodzi. Naprawdę chciała mieć dziecko. I urodziła, do tego bez komplikacji. Idealnie zdrową dziewczynkę.

foto: google

Emerytka otoczyła swoje dziecko troską i uwagą, gdyż na emeryturze jest dużo wolnego czasu, który można przeznaczyć na wychowanie dziecka.

Sama dziewczyna dorastała wesoło i nawet nie podejrzewała, że ​​jej mama różni się w jakiś sposób od innych matek, dopóki koleżanki z przedszkola nie zaczęły pytać o babcię, która cały czas ją odbierała. I jest całkiem jasne, dlaczego uważali Adrianę za babcię, ponieważ prawie całe jej ciało, ze względu na wiek, było już pokryte zmarszczkami.

foto: google

Na szczęście, kiedy wyjaśniła, kim jest ta „babcia”, dzieci nie drażniły jej ani gorzej nie traktowały dziewczyny. Przyjęły to spokojnie.

Teraz dziewczynka ma 15 lat. Jest zdrowsza od rówieśników, wciąż wesoła, aktywna, a także bardzo dobra. Dziewczyna bardzo przypomina młodą wersję swojej matki.

foto: google

Nawet w okresie dojrzewania wcale nie wstydzi się podeszłego wieku swojej matki i nadal spędza dużo czasu z nią, rozmawiając i grając.

Oto taka niesamowita historia. Ale gdybym była na jej miejscu, jestem pewna, że nie odważyłabym się urodzić. Dziecko to odpowiedzialność i nigdy nie wiesz, co może ci się przydarzyć w tym wieku. Bałabym się, gdyby coś się stało, zostawić swoje dziecko same. Co myślisz o tej historii? Czy mogłabyś urodzić w wieku 66 lat, czy to już za późno?

foto: google

Dodam, że w tej chwili wszystkie rekordy pobiła kobieta z Indii, która urodziła w wieku 70 lat. Ale informacji o niej nie udało się znaleźć.

Główne zdjęcie: google.com