Niezależnie od tego, czy przedstawiciele tych znaków celowo zachowują się w ten sposób, czy po prostu nie mogą się kontrolować, w końcu bywają nudni i przejawiają cechy charakterystyczne dla ludzi toksycznych.

Ruby Miranda zauważa - najgorszy z tych znaków, który może doprowadzić cię do szaleństwa. Ich głównym problemem jest to, że jeśli ich czymś skrzywdzisz, nie uspokoją się. W większości przypadków przedstawiciele tego znaku zaczynają irytować ludzi, jeśli się z nimi nie zgadzają.

Pamiętaj, nigdy nie kłóć się z Baranem, jeśli zależy ci na spokoju ducha” - ostrzega astrolog.

- kolejny lekkomyślny znak. Przedstawiciele tego znaku wiedzą, jak doprowadzać ludzi do szaleństwa, a robią to nie tylko dlatego, że są kapryśni i nieostrożni. Raki wciąż mogą zdradzić. Z natury są oszustami pierwszej klasy. Żaden inny znak nie jest w stanie tak „zaatakować od tyłu”.

To samo dotyczy tych, którzy lubią działać na nerwy. Ruby Miranda twierdzi, że mogą być zbyt okrutni. To prawda, w ich umysłach to słowo oznacza coś wspaniałego i niesamowitego. Wydaje im się, że kiedy wywrą nadmierną presję, przyniesie to tylko korzyści. To prawda, nie można powiedzieć tego samego o tych, którzy muszą znosić Lwy, które z niemal każdego powodu potrafią nękać otaczających ich ludzi prawie na śmierć.

Gwarantowane doprowadzenie cię do punktu, w którym albo „wyłupisz sobie oczy ”, albo będziesz potrzebować przycisku ratunkowego” – astrolog jest tego pewna.

Wagi kłamią i robią to, aby zachować twarz i reputację - to jeden z głównych celów ich życia. Przedstawiciele tego znaku nie przyznają się do niczego i nie biorą odpowiedzialności za jakąkolwiek winę, którą popełnili. W większości przypadków Wadze uchodzi to na sucho. Ale ludzie doskonale zdają sobie sprawę, że pod tą maską „dobrego człowieka” kryje się najzwyklejszy kłamca, który nie chce być zdemaskowany.

Zuchwalstwo i wredność nie znają granic.

Czekając na coś od nich, zapomną, że w ogóle istniejesz i nigdy nie dadzą Ci tego, czego oczekujesz. Wodniki nie planują kompromisów i opuszczania swojej strefy komfortu” - podkreśla Ruby Miranda. Łatwiej jest im cię ignorować, dopóki przez to nie oszalejesz. "

- mistrzowi manipulacji, którzy nawet nie przejmują się tym, że zamieniają emocje innych w złość i wściekłość.

„Wtedy nagle, gdy nie masz już siły, by coś wymyślić, Ryby zauważą, że potrzebujesz pomocy” - mówi astrolog. „Będą udawać, że nic się nie stało, jakby nigdy nic przedstawiciele tego znaku podadzą Ci rękę. Ale przyjęcie tej ręki oznacza ponowne zaakceptowanie takiego szaleństwa. "

Główne zdjęcie: google.com