Ekstrawagancki Gianluca Vacchi, włoski milioner, niedawno udostępnił swoje stare zdjęcia na swoim profilu na Instagramie. Teraz ma 53 lata, ale wygląda świetnie. Jednak, jak pokazały stare zdjęcia, nie wyglądał gorzej.

W wieku 20 lat Gianluca próbował wyglądać jak popularny wówczas Sylvester Stallone. Dużo czasu poświęcał na utrzymanie formy fizycznej. Teraz porzucił kulturystykę, ale ćwiczy na siłowni.

A wiele lat temu, gdy miał 11 lat, Gianluca Vacchi był zaangażowany w narciarstwo. Świadczy o tym inne jego stare zdjęcie zrobione podczas jednych z zawodów.

W 2009 roku Gianluca wyglądał na znacznie starszego. Nie był w tak świetnej formie, a do tego milioner miał mniej tatuaży. W dodatku, mając 42 lata - tyle miał wówczas mężczyzna - Vacchi nie przepadał za chirurgią plastyczną.

Interwencja polegała na naprawieniu cofającej się linii włosów i wykonaniu kilku liftingów twarzy. Aparat ortodontyczny pozwolił mu ukryć pierwsze poważne oznaki starzenia. W rezultacie mężczyzna zaczął przypominać Guya Ritchiego. Dopiero wtedy zapuścił włosy i zaczął wyglądać tak, jak teraz.

Konto tego ekstrawaganckiego milionera ma 17 milionów subskrybentów, głównie z Włoch. Jednak jego popularność rośnie na całym świecie.

Mamy nadzieję, że mężczyzna będzie nadal udostępniać swoje stare zdjęcia, abyśmy mogli dalej śledzić jego zmiany.

Główne zdjęcie: lemurov.net