Niektóre znaki zodiaku postrzegają zdradę jako koniec świata, inne jako katar - wkrótce minie i wszystko będzie lepiej. Jest też niewielka część tych ludzi „zepsutych” przez wolne związki, które same nie mają nic przeciwko próbowaniu nowych przygód w związkach, a i Ciebie przekonają do tego.

Spokojni z natury przedstawiciele kręgu zodiakalnego rozważają zdradę z filozoficznego punktu widzenia.

Bardziej brutalne ludzie uważają pójście „na lewo” ich połowy za zdradę ojczyzny i są gotowi do strzału, jeśli spróbują uciec. Brzmi znajomo? Porozmawiajmy o tym bardziej szczegółowo. Te znaku zodiaku nie pozwolą na cudzołóstwo:

Rak nie może być zaliczony do cudzołożników i oczekuje od was wzajemności. Rak jest aż do bólu szczery, uczciwy i słodką osobą.

Przyzwoitość i uczciwość nie pozwalają Rakowi nawet marzyć o zdradzie. Ten przedstawiciel tego znaku od dawna i starannie układał swój związek na „półkach” i rozumie, że cudzołóstwo pociągnie za sobą nieporządek na tych półkach, a on tego nie lubi.

I najprawdopodobniej nie przeżyje takiego „bałaganu” w związku. Po prostu nie jest w stanie wybaczyć zdrady. W jego „ustawieniach fabrycznych” nie ma funkcji wybaczania zdrady.

Wodnik jest ściśnięty więzami małżeńskimi i wszystkimi innymi. Wodnik uśpi swoje sumienie szukając przygód, jeśli wpadnie w depresję. Oczywiście Wodnik ma taką możliwość, ale jest to mało prawdopodobne, aby z niej skorzystał.

Ale bycie wyrafinowanym „rogaczem” i marzycielskim Wodnikiem nie jest do twarzy. Dlatego nie zgodzi się nosić „rogi”. W przeciwnym razie pójdzie na całość i zaangażuje się w wyrafinowany i nieprzyjemny plan zemsty za zdradę.

Roztropny i praktyczny Koziorożec początkowo nie zamierza chodzić „na lewo” od swojej bratniej duszy, która postanowiła być jego towarzyszem w życiu na zawsze.

Oznacza to, że nie każdy decyduje się bać zdrady lub zdradzić będąc obok Koziorożca. Koziorożec nie jest w stanie opuścić swojego „rodzinnego gniazda” bez ważnego powodu.

A w mózgu Koziorożca w ogóle nie ma miejsca na tak niepoważne zajęcie, jak oszukiwanie. Ale są wyjątki, kiedy Koziorożec, który z natury ma rogi, dostaje je symbolicznie. W takich przypadkach Koziorożec pozostawia ukochaną osobę na zawsze.

Co jest moje jest niczyje więcej, tak Lew zdecydował i od „swojego” nie odstąpi, mówiąc w przenośni. Jeśli związałeś swój los z przedstawicielem tego znaku zodiaku, powinieneś wiedzieć, że jesteś jego własnością.

Nie odda cię dobrowolnie nikomu i nie wybaczy, jeśli „poddasz się” bez jego zgody. Lew nie zabrania sobie czasami „pobłażliwości” na boku, idąc za przykładem swojej romantycznej natury.

Jednym słowem, będąc nawet królem zwierząt, nie oznacza że nie powinieneś korzystać z pewnych przywilejów.

Nie oznacza to, że jeśli weźmiemy pod uwagę tylko cztery znaki zodiaku, to pozostałe osiem które są całkowicie rozwiązłe, niewiarygodne, niewierne - nie są tacy z natury, ale prawdopodobieństwo popełnienia zdrady jest większe.

Weźmy na przykład Byka lub Skorpiona, którzy natychmiast zakończą związek, w którym podejrzewają pójście na „stronę”. Podczas gdy oni sami nie mają nic przeciwko urozmaicaniu swoich romansów poza łożem małżeńskim.

Główne zdjęcie: google.com