Nieopisanie piękne! Posłuchaj tego arcydzieła.

Słynny brytyjski kompozytor, autor tekstów i wykonawca piosenek Sting zaprezentował klip do piosenki „Stolen Car”, wykonanej we współpracy z francuską piosenkarką i aktorką Mylène Farmer.

Dla fanów twórczości Stinga piosenka nie jest już nowa. Wcześniej została wydana jako singiel z siódmego studyjnego albumu artysty „Sacred Love” wydanego w 2003 roku. Tym razem kompozycja została wykonana w nowy sposób: dodano uroczy kobiecy wokal i zmieniono aranżację.

foto: leafclover.club

Klip wyreżyserował znany mistrz filmów reklamowych Bruno Aveillan. Słynie z tego, że jego twórczość można przypisać bardziej artystycznym arcydziełom filmowym niż standardowym filmom promocyjnym.

Klip jest bardzo wzruszający, opowiada o związku miłosnym. Sting i Mylène wcielają się w kochanków, którzy spotykali się bardzo dawno. Ale cudowna rzecz, która wydarzyła się między nimi, to najwspanialszy czas, którego nigdy nie zapomną.

Teraz są dojrzałymi mężczyzną i kobietą, ich historia jest bardzo pełna pasji na tle pięknej architektury Paryża. Taki klip rozbudzi najcieplejsze uczucia i każdy przypomni sobie namiętną miłość w swoim życiu!

Obejrzyj wideo już teraz:

Source: youtube.com

Główne zdjęcie: leafclover.club