I przewodnik w ciemności

Skorpion to jeden z najważniejszych znaków zodiaku. To anioł, który tańczy w ciemności. Rozświetla noc i zmienia świat swoim podejściem do sytuacji kryzysowych.

Głębia percepcji Skorpiona i jego umiejętność bycia uczciwym są oczywiste dla każdego kto jest z nim związany. W tej głębi jest jego siła.

Zdobią go rany i blizny z przeszłości. Przepływa przez niego ocean emocji i rozumie ból jak nikt inny.

Skorpion to symbol cierpienia i zwycięstwa. Pomimo otaczającej go ciemności, Skorpion zawsze znajdzie sposób, by wyjść na światło dzienne i zacząć od zera. Pierwszym symbolem Skorpiona jest Wąż, co oznacza odnowę i odrodzenie.

Podobnie jak wąż, Skorpion zrzuca skórę w różnych okresach życia, podświadomie chcąc się odrodzić.

Skorpion wyróżnia się we wszystkim, ponieważ ma silną wolę, cierpliwość, wytrwałość i umiejętność szybkiego i dokładnego zrozumienia istoty rzeczy.

Niezależnie od sytuacji Skorpion zawsze znajdzie sposób, by stanąć na nogi. Ma niezrównaną siłę i jest emocjonalny.

Jako znak Wody, Skorpion zna wrażliwą stronę życia. Jest pełen współczucia i troski, ale jednocześnie narażony jest na cierpienie, ból i samotność. W przeciwieństwie do Ryb i Raka, reaguje ostrzej w ekstremalnych sytuacjach.

Skorpion zawsze dociera tam, gdzie inni po prostu nie mogą. Czuje ludzi i zna wszystkie ich tajniki, które starają się ukryć. Instynktownie akceptuje ciemną stronę osobowości, ponieważ rozumie, że jest ona integralną częścią ludzkiej natury.

Skorpion wie, jak zachować swoje sekrety, ale po tym, jak cię wybierze, będzie niezwykle szczery i zażąda tego samego od ciebie. Przed Skorpionem niczego nie ukryjesz, a wszelkie próby oszukania go będą daremne.

Osoby spod tego znaku często pracują jako psychologowie i psychoterapeuci, ponieważ dobrze rozumieją głębię ludzkiej osobowości.

Jeśli chodzi o relacje, Skorpion na zawsze zmieni Twój sposób myślenia o sobie. Więź, którą stworzyłeś, uczyni cię bardziej świadomym i pomoże ci uzyskać wgląd w naturę rzeczy.

Będąc przedmiotem jego pasji, w pełni doświadczysz jego zazdrości, opanowania i zaborczości. Ale z drugiej strony Skorpion jest emocjonalnie przywiązany i lojalny wobec swojego partnera.

Pomimo umiejętności rozumienia ludzi, których kocha na najgłębszym poziomie, pomimo bliskiego związku, Skorpion nadal pozostaje samotny. Potrafi być nieufny i wybredny, bo widzi to, czego inni nie widzą. Tylko nieliczni wejdą do jego świata!

Stań się wyjątkową osobą dla Skorpiona!

Główne zdjęcie: binokl.cc