Kobiety, które nie chciały wyrządzić Ci złego, ale chciały zrobić sobie dobro... Każdy z nas spotykał się w życiu z kobietami, z którymi lepiej byłoby się nie spotykać. Nikt nie twierdzi inaczej, że na świecie jest ogromna liczba życzliwych, sympatycznych i uroczych dziewcząt, z którymi komunikacja przynosi dobro i światło. Ale w tym samym czasie jest wiele, które są gotowe zrujnować twoje życie samą swoją obecnością.

Astrolodzy zapewniają, że rodzimy się w określonym czasie nieprzypadkowo, informacje o nas są już z góry ustalone w dniu naszych narodzin.

Kobiety urodzone pod niektórymi znakami zodiaku przy urodzeniu otrzymują zestaw takich cech charakteru, że są niestety skłonne do podłości i oszustwa. Ten, który jest ostrzeżony i świadomy, znając te informacje, będzi już wiedział, których kobiet należy się obawiać, aby uchronić się przed kłopotami.

Uważa się więc, że jednym z najbardziej podstępnych znaków jest Skorpion. Początkowo nie myślą zbyt wiele o uczuciach innych i prawie wszystko robią w oparciu o własne interesy. Skorpiony wiedzą jak manipulować ludźmi i lubią to robić. Są dość pewne siebie i wierzą, że dużo im wolno. Kobiety Skorpion nie wstydzą się rozpowszechniać plotek nawet o bliskich przyjaciółkach. Ponadto same nigdy nie dzielą się planami, ale uwielbiają wydobywać wszystkie tajniki od przyjaciół i znajomych, aby czasami mogły je wykorzystać do własnych celów.

Dalej idą Lwice. To kobiety, które zawsze potrzebują publicznego uznania swoich zasług, są niezwykle próżne. Mogą nie lubić osoby, która ośmiela się je w jakiś sposób krytykować. Są bardzo drażliwe i jeśli coś im się nie spodoba w związku, na długo zapamiętają urazę. Nie spieszy im się do spełnienia próśb innych i wolą je po prostu całkowicie ignorować, troszcząc się tylko o siebie. Cały świat jest im coś winien, tak myślą Lwice, a ci, którzy się z tym nie zgadzają, mogą poczuć pełną siłę kobiecego gniewu, urodzoną pod patronatem tego znaku.

Wodniki wolą też myśleć wyłącznie o własnych interesach. Wydają się miłe, ale nikt nie wie, CO naprawdę myślą. Nic je nie kosztuje oszukanie prawie każdego, a ofiara nie zauważa tego od razu. Kobiety Wodnik przez dłuższy czas nie starają się pamiętać o urazie, aby się nie denerwować, ale jeśli pojawi się odpowiednia sytuacja, mogą się zemścić, nawet jeśli sprawca dawno zapomniał, kogo należy się bać. Lepiej nie denerwować tych kobiet.

Wagi są bardzo merkantylnymi ludźmi, skupionymi na sobie i swoich interesach. Wszystko w życiu powinno sprawiać im przyjemność i zaspokajać ich pragnienia, więc spokojnie wykorzystują innych dla własnej korzyści. Wagi chcą wszystkim się podobać i flirtują na prawo i lewo, aby udowodnić sobie swoją wartość. Jednak niewiele uwagi poświęcają życzeniom i priorytetom partnerów. Waga nie zatrzymuje się przed niczym, jeśli chce osiągnąć swój cel.

Kobiety Raki są znane ze swojej niechęci i wrażliwości. Przy pomocy łez i wyrzutów przedstawicielki tego znaku zodiaku doskonale manipulują bliskimi. Dla osób spoza rodziny takie kobiety są dość dobroduszne, po prostu obojętne. Ale bliscy muszą robić wszystko pod ich dyktando, w przeciwnym razie kobieta Rak może poważnie i trwale zrujnować życie ukochanym osobom. Te kobiety mają własne wyobrażenia o tym, jak powinno się ułożyć życie, a jeśli coś nie pójdzie zgodnie z ich planem, wszyscy wokół powinni naprawić sytuację, ale nie one.

Oczywiście nie wszystkie kobiety, które należą do tych znaków zodiaku, są osobami podłymi, wiele zależy od wychowania i okoliczności życiowych. W każdym razie, jeśli kobieta jest zadowolona z życia, takie cechy charakteru nigdy się nie pojawią.

A jeśli chcesz oczywiście poprawić jakość życia, bardzo ważne jest, aby nie stać w miejscu, ale zmieniać się, osiągać nowe poziomy, wyznaczać cele i do nich dążyć.

Główne zdjęcie: google.com