To jakiś cud!

Ten incydent wydarzył się 21 lat temu i stał się prawdziwą historią ze szczęśliwym zakończeniem, o której pisały wszystkie światowe media.

Bliźniaczki Brielle i Kiri urodziły się w amerykańskim szpitalu przed terminem, w 28 tygodniu. Waga dzieci nie przekraczała 900 g, a lekarze na wszelkie sposoby walczyli o ich zdrowie i życie.

Wciąż bardzo słabe dziewczynki były umieszczone w różnych inkubatorach i wkrótce Brielle zaczęła przybierać na wadze. Ale stan Kiri wcale się nie poprawił, a lekarze nie byli pewni pozytywnego wyniku.

foto: storyfox.ru

Ale wszystko zostało zmienione przez jedną manipulację pielęgniarki Gaili Kasparyan, opiekującej się noworodkami. Postanowiła, wbrew zasadom, umieścić Kiri w boksie z siostrą. W końcu była pewna, że ​​bliźniaków nie można rozdzielać.

foto: storyfox.ru

I jakie to było zaskoczenie, gdy nieco później zobaczyła Brielle przytulającą swoją siostrę małą rączką.

Lekarze byli jeszcze bardziej zaskoczeni, gdy odkryli, że puls Kiri wrócił do normy, a dziewczynka również zaczęła szybko przybierać na wadze. Od tego czasu jedna z zasad szpitala uległa zmianie - bliźniaków zawsze umieszczają w tym samym łóżeczku.

Source: youtube.com

Główne zdjęcie: storyfox.ru